AK Parti Çavuşbaşı'nda tek yürek oldu

AK Parti Beykoz  İlçe Başkanlığı, Çavuşbaşı'nda geçmişten bugüne teşkilatta görev alan yöneticileri ile bir araya geldi.

AK Parti Çavuşbaşı Belde Teşkilatı'nda kuruluşundan bugüne görev yapan yöneticilerin yer aldığı yemeğe katılanlar arasında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz  İlçe Başkanlığı, Çavuşbaşı’nda geçmişten bugüne teşkilatta görev alan yöneticileri ile bir araya geldi.

AK Parti Çavuşbaşı Belde Teşkilatı’nda kuruluşundan bugüne görev yapan yöneticilerin yer aldığı yemeğe katılanlar arasında Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Muhammed Hanefi Dilmaç ve Suphi Uçak’ın yanı sıra Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zülküf Sönmez ile meclis üyeleri Nazım Keskin ve İbrahim Hocaoğlu’da yer aldı.

Önceki dönem Çavuşbaşı Belde Başkanı, Muhammed Hanefi DİLMAÇ 2B Mülkiyet yasası hakkında kapsamlı bir bilgilendirmede bulundu.

Özellikle muhalefetin sahada 2B Yasası ile ilgili uydurduğu yalan yanlış, kafa karıştırıcı haberlere karşı teşkilatın dikkatli olması gerektiğinin altının çizildiği yemekte; Beykozlu vatandaşların belediye bünyesinde açılan 2B Enformasyon Ofisi’ne en sağlıklı bilgiyi almaları açısından yönlendirilmesi gerektiği vurgulandı.

Yemekte ayrıca AK Parti’nin seçim çalışmaları konuşulurken eski dostlar da bu vesileyle hasret giderdi. Yemeğe katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenirken AK Parti teşkilatının birbirine bağlılığı bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Yemekte ‘‘Birlik ve 30 Mart Yerel Seçimleri için mutlak zafer” mesajı verildi.

AK Parti Çavuşbaşı'nda tek yürek oldu
Bizi Takip Edin