AK Parti'den görkemli aday tanıtım gecesi

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarını görkemli bir törenle Beykoz kamuoyuna tanıttı.

 AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yeni dönem aday belediye meclis üyelerini tanıtım…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarını görkemli bir törenle Beykoz kamuoyuna tanıttı.

 AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yeni dönem aday belediye meclis üyelerini tanıtım amaçlı gecede bir kez daha AK Parti’deki dayanışma gözler önüne serildi. Büyük bir kalabalığın hakim olduğu salonda, coşku ve heyecan bir türlü dinmek bilmedi.

30 Mart’ta üçüncü kez Beykoz’a iktidar olacaklarına dair inançlarının tam olduğunu ve bunu yitirmediğini gösteren AK Parti, güçlerini birlik ve beraberliklerinden aldıklarını da göstermiş oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın destekleri ile tadilatı yapılan Şahin Köktürk Spor Kompleksin’ de gerçekleşen gecede Volkan Arslan seslendirdiği Karadeniz türküleri ile salondaki herkesi coşturdu. Sonrasında davul zurna eşliğinde halaylar çekildi, horonlar tepildi.

 Tüm partililerin ve Beykozluların yoğun katılım gösterdiği tanıtım gecesi, adeta 30 Mart zafer gecesi gibi geçti. AK Parti kadroları ve mensupları olarak, Belediye Başkan Adayları Yücel Çelikbilek’in arkasında olduklarının ve Beykoz’daki hizmetleri daha iyiye taşıyacaklarının altını çizdiler. Beykoz’da AK Parti Belediyeciliği olarak son 5 yılda yapılan hizmetlerin anlatıldığı bir video katılımcılara izletildi. Çelikbilek ise herkese şu şekilde seslendi: “Bizim daha yapacak çok şeyimiz var”.

Gürkan: Üçüncü kez zafere uyanacağımıza inancım tamdır!

SKM Başkanı Mustafa Gürkan, gecenin ilk konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı ve bu coşku karşısında söylemesi gerekenleri unuttuğunu belirtti. Salondaki coşkudan etkilendiğini ifade eden Gürkan: “Tek cümle ile özetlemek istiyorum: Bugün burada her şey bitmiştir. Beykoz’un her yerinde bu heyecanı adım adım sürdürerek, inşallah 30 Mart sabahı üçüncü kez zafere uyanacağımıza inancım tamdır. Napolyon’un bir sözü vardır: Eğer dünya bir devlet olsaydı, bunun başkenti İstanbul olurdu. Bu kıymetli şehrin en güzel beldesi Beykoz’da yaşıyoruz. Biz bunun için seçilmiş insanlarız. İmarla ilgili son 5 yılda derinden çalışmalar yapıldı. İnanıyorum ki, ilerleyen dönem daha güzel çalışmaları da beraberinde getirecektir. AK Parti, bu topraklarda 943 yıldır var olan bir soluğun 2001 yılındaki adıdır.  AK Parti; zenginliğin, adaletin ve kardeşliğin adıdır. Hem Beykoz’da hem Türkiye’de çıta hep yukarılara çıktı. 2014-2019 döneminde bu ekibin Beykoz’un her bir yerine hizmeti daha iyi taşıyacağına inanıyorum. Diğer Beykoz’daki siyasi partilerde olan hoş olmayan tablolar, bizim partimizde yoktur. Bu salonda bende Başbakanımızın dediği gibi, 30 Mart’ın bahar esintilerini şimdiden duyuyorum” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Çelikbilek: 2019’un ayak sesleri de 2009 olacaktır!

Mustafa Gürkan’ın konuşmasının ardından Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sözü devraldı. Durmak yok, yola devam sloganının en bariz örneğini şu an salonda gördüğünü söyleyen Çelikbilek, daha yapacak çok işlerinin olduğunu vurguladı. Yaptıklarının sadece düşündüklerinin bir kısmı olduğu belirten Çelikbilek: “29 Mart’ta siz bize destek verdiniz ama 29 Mart’ın ayak sesleri 2004’te başlamıştı. İnşallah 2019’un ayak sesleri de 2009 olacaktır. Türkiye ancak istikrarla büyür. Türkiye, ancak sağlam iradelerle ayakta durabilir. Biz sağlam iradelerle Türkiye’yi daha ilerilere, yarınlara taşıyacağız. Biz Beykoz’un her anlamda önünü açtık. Beykozlu Beykoz’da kalacak! Bunu da AK Parti ve kadrolarından başka sağlayacak kimse yoktur. Bilsinler ki, Beykoz halkını yalanlarla kandırmak mümkün olmayacaktır. İnşallah İstanbul’un her yeri bizim olacaktır. 30 Mart bahar esintileri, bir başka baharın esintileri olacak” dedi.

Konuşmaların sonrasında, AK Parti yeni dönem belediye meclis üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu sahneye çağrıldı. AK Parti, bütünlüğünü ve kardeşliğini gösterircesine objektiflere poz verdi. 10 yaşındaki bir kız çocuğunun da, Yücel Çelikbilek’e olan sevgisini anlatan “Yücel Dede” başlıklı şiiri okuması büyük bir beğeni topladı.

AK Parti'den görkemli aday tanıtım gecesi
Bizi Takip Edin