MHP, seçim çalışmalarına Yenimahalle'den başladı

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışıyla seçim startını verdi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışıyla seçim startını verdi. Bahattin Furuncuoğlu önderliğinde gerçekleşen seçim irti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışıyla seçim startını verdi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenimahalle Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışıyla seçim startını verdi. Bahattin Furuncuoğlu önderliğinde gerçekleşen seçim irtibat bürosu açılışında; İlçe Başkanı Ali Emanet, son dönem basında aleyhlerinde çıkan haberlere yanıt verdi. Emanet; Belediye Başkan Adayları Alaattin Köseler ile aralarında hiçbir gerginliğin olmadığını ve adaylarının sonuna kadar arkasında olduklarını vurguladı.

Yenimahalle’deki seçim irtibat bürosu açılışı, Bahattin Furuncuoğlu’nun okuduğu dua ve Hadis-i  Şerif ile gerçekleşti. Açılış törenine; İlçe Başkanı Ali Emanet, MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, MHP İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Karaman da ve birçok partili üye katıldı.

Emanet: Yenimahalle’deki çalışmalarımız Çelikbilek’i rahatsız etti!

MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, Yenimahalle’nin her dönem ayrı yoksulluk, geri kalmışlık içerisinde olduğunu ve bu zamana kadar ileriye dönük bir adım atamadığını kaydetti. Emanet: “Muhtelif zamanlarda Yenimahalle’de bizim ziyaretlerimiz oldu. Yenimahalle son durak insanlarının unutulmuş olduğunu Beykoz kamuoyuna ve Beykoz’u yönetenlere duyurmaya çalıştık. Geldiğimiz noktada oradaki arıza ve vurdumduymazlık devam etmektedir. Bizim yapmış olduğumuz bu tip çalışmalarımız Beykoz Belediyesi’ni ve Belediye Başkanı’nı rahatsız etmiştir. Beykoz Belediye Başkanı Sayın Çelikbilek bizleri itham ederek, bizim bu işlerden anlamadığımızı, güya kendisinin bu işleri çok iyi bildiğini yerel gazetenin bir tanesine beyanat vererek bize cevap vermeye kalkışmıştır” şeklinde konuştu.

Yenimahalle her zaman bizim ilk göz ağrımızdır!

“Bugün burada Yenimahalle’de seçim çalışmalarımıza start veriyoruz” diyen Emanet sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yenimahalle her zaman bizim ilk göz ağrımızdır. Buraya ilk geldiğimizde şunu söyledik: Beykoz Yenimahalle’den başlıyor, Beykoz’daki tüm pisikleri Yenimahalle’den süpürerek Riva deresinden denize dökeceğimizi ifade etmiştik. Beykoz’un sorunlarının çok olduğunu bizler de sizler de biliyorsunuz. Beykoz’umuzda 25 bin 500 parselde 2B, mülkiyet sorunu, imar sorunu var. Yenimahalle halkı olarak bize destek verdiğinizde biz bu meselelerin çözümüne iman ettik”.

Basında aleyhlerine çıkan haberlere de yanıt veren Emanet,  Alaattin Köseler’in kendisinin 35 senelik arkadaşı olduğunu belirtti ve adaylarının arkasında duracaklarının altını çizdi.

Emanet: “Geçmiş dönemlerde arkadaşlarımızın birçoklarının olduğu gibi farklı yerlerde siyaset yapabilir, herkesin siyasi tercihine saygı duyuyorum. Bunu burada değerli basın arkadaşlarımın aracılığıyla beraber tüm Beykoz halkına bütün samimiyetimle duyurmak istiyorum. Kendisinin adayımız olarak sonuna kadar yanında ve arkasında olacağımı burada sizlerin huzurunda beyan ediyorum. Aramızda herhangi bir çekişme yoktur” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Köseler: Yenimahalle’yi kapı kapı dolaşıp broşürlerimizi dağıtacağız!

Ali Emanet’in ardından konuşan MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler ise, Yenimahalle halkının mülkiyet sorunlarını ve çözümlerini anlatan bir broşür hazırladıklarını belirterek; “Bugün Beykoz Yenimahalle’den yerel seçim çalışmamızı başlatıyoruz” dedi. Köseler, Yenimahallelilere, mülkiyetteki sıkıntılarını anlatan yazılı bir broşürü kapı kapı dolaşarak dağıtacaklarını ifade ederek; ” Oradaki bilgiler Beykoz’daki Yenimahalle’nin mülkiyet haritasında sokak sokak, hangi alanlara girdiklerini, bu alanlarda mevcut belediye yönetiminin yaptığı uygulamanın açıklamalarını bulacaksınız. Yalnız açıklamalar değil yanında çözüm olarak da açıklamayı okuyacaksınız. Yerel yönetimlerde seçim süreci yaklaşırken Yenimahalle’nin kılavuzu olacak bu dağıttığımız broşür. Tüm Yenimahalleli, mülkiyet savaşını yaşayan değerli Beykozlu kardeşlerimin bilgilenmesi amacıyla hazırlanmıştır” dedi.

Konuşmaların sonrasında açılış kurdelesi kesilerek seçim startı Yenimahalle’den verilmiş oldu.

MHP, seçim çalışmalarına Yenimahalle'den başladı
Bizi Takip Edin