AK Partili Mesudiyelilerden, Sevgi Yürüyüşü

AK Parti'nin Mesudiyeli Meclis Üyesi Adayları Erdal Demir, Gül Biçer ve Güllü Aktürk ‘Sevgi Yürüyüşü' düzenledi.

AK Parti'nin Mesudiyeli Meclis Üyesi Adayları Erdal Demir, Gül Biçer ve Güllü Aktürk ‘Sevgi Yürüyüşü'…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’nin Mesudiyeli Meclis Üyesi Adayları Erdal Demir, Gül Biçer ve Güllü Aktürk ‘Sevgi Yürüyüşü’ düzenledi.

AK Parti’nin Mesudiyeli Meclis Üyesi Adayları Erdal Demir, Gül Biçer ve Güllü Aktürk ‘Sevgi Yürüyüşü’ düzenleyerek AK Parti İlçe Başkanlığı’ndan Çubuklu’ya yürüdü.

 Sevgi Yürüyüşü’ne; Ordulu İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Bölge Milletvekili Metin Külünk, İlçe Başkanı Adem Sefer, Mesudiyeli meclis üyeleri ve bir çok parti mensubu katıldı. Metin Külünk ve partililer yoldan geçen kişilere karanfil verdi. Davul ve zurna eşliğinde gerçekleşen yürüyüş, Kavacık’ta bulunan AK Parti İlçe Başkanlığı’ndan başlayarak, Çubuklu Mesudiyeliler Derneği noktasında sonlandı.

Biçer: Elimizden gelenin daha fazlasını yapmak adına buradayız!

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Gül Biçer, kutlu bir dava için yola çıktıklarını belirtti. Biçer, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Elimizden gelenin daha fazlasını yapmak adına buradayız. İnandığımız liderin arkasında durmak için elimizden geleni yapıyoruz. Onurluyuz. AK Parti için, millet için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız. Desteklerinizi bizlerin üzerinden esirgemeyin”.

Aktürk: Yeniden Türkiye, yeniden İstanbul ve yeniden Beykoz!

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Güllü Aktürk, engelsiz bir Türkiye için, engel tanımadan yaşamak için tüm katılımcıları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Yenikapı’daki mitinge çağırdı. Aktürk, şöyle seslendi: “Yeniden Türkiye, yeniden İstanbul ve yeniden Beykoz

Demir: Davamız, büyük Türkiye davası!

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Av. Erdal Demir, Ordu Mesudiyelilerin kendilerine destek verilmesi için yürüyüş tertip etmesinden ötürü teşekkürlerini sundu ve: “Davamız, büyük Türkiye davası. Burada olmaktan çok mutluyuz. Yeniden Türkiye ve yeniden Beykoz diyoruz. Bizler dik duran bir liderin partisinde siyaset yapmaya devam ediyoruz. 30 Mart oylarınızı kullanırken, büyük Türkiye’yi düşünmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.

Sefer: Türkiye 12 yılda çok farklı konumlara geldi!

İlçe Başkanı Adem Sefer, Mesudiyeli olarak üç değerli meclis üyesi adayları bulduğu bilgisini aktardı. Sefer: “Türkiye 12 yılda çok farklı konumlara geldi. Tabir yerindeyse yeni bir Türkiye konumuna geldi. Bu seçimler, eskiye mi dönüş yoksa ileriye gidiş mi, onun seçimi olacak. Ben inanıyorum tüm Türkiye’deki insanlar daha önceki verdiği desteği, tekrar verecekler” ifadelerini kullandı.

Uçma: Başbakanımızın, hem yukarıdakiyle hem milletiyle arası iyi!

Ordulu İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ise düşüncelerini şu şekilde kaydetti: “Bu güzel günde aranızda bulunmaktan gurur duyuyorum. Bir el bizi Türkiye yapmaya çalıştığı gibi, bir el bizi 3.lige düşürdü. Eskiden İstanbul’un hava kirliliği, susuzluğu ve çöp dağları skeçlere konu oluyordu. Başbakanımız, Büyükşehir’i devraldığında tüm bu sorunların üstesinden geldi. Önceden diyorlardı ki, bu adamın yukarıdaki ile arası iyi. Bir şeyi unutuyorlardı, bu adamın hem yukarıdakiyle hem milletiyle arası iyi. Ülkemizin gidişinden birileri çok rahatsız oldu. Bu milletin gerçekten ölüm kalım verme mücadelesinin seçimidir”.

Külünk: 30 Mart’ta yeniden Beykoz diyeceğiz!

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk: “30 Mart’ta yeniden Beykoz diyeceğiz. Bu seçimler sadece buradaki insanların tapularına kavuşup özgürce oturduğu şehirden öte bir seçim. Bu seçim, çocuklarımızın geleceğinin oylanacağı bir seçim. Bu seçim, ülkemizin 100 yılının şekilleneceği bir seçim. Türkiye’nin eski, acı günlerine dönmesini kim ister. Türkiye 12 yılda çok farklı konuma geldi. Beykoz‘un mülkiyet sorununu CHP mi çözdü? Buranın sorunlarını Yücel Çelikbilek ve ekibi çözdü. 30 Mart’ta sandıklar açıldığında inşallah ‘Beykoz tamam’ diyeceğiz” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Konuşmaların sonrasında, Milletvekili Metin Külünk ve İlçe Başkanı Adem Sefer, elleri ile Çubuklu Mahalle sakinlerine keşkek ikram etti.

AK Partili Mesudiyelilerden, Sevgi Yürüyüşü
Bizi Takip Edin