Ak Parti'nin Beykoz adayı Yücel Çelikbilek

Ak Parti Genel Merkez tarafından Beykoz Belediye Başkan adayı olarak Yücel Çelikbilek gösterildi.

Edinilen bilgiye göre bugün gerçekleşen AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısından Beykoz Beldidye Başkanı olarak Yücel Çelikbilek’in…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Genel Merkez tarafından Beykoz Belediye Başkan adayı olarak Yücel Çelikbilek gösterildi.

Edinilen bilgiye göre bugün gerçekleşen AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısından Beykoz Beldidye Başkanı olarak Yücel Çelikbilek’in ismi çıktı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykoz’da bir ilk gerçekleştirerek aynı partiden üst üste iki defa aday olmayı başardı.

2009 yılında Beykoz Belediye Başkanı seçilen Yücel Çelikbilek, “Beykoz’daki hizmet ve projeleri tamamlamak amacıyla bir dönem daha hizmete talibim.” diyerek aday adayı olmuştu. Alınan bilgilere göre Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek AK Parti Genel Merkez tarafından ikinci kez aday gösterildi.

Yücel Çelikbilek’in resmi adaylığı Başbakan Recep Erdoğan’ın katılımıyla 26  Ocak 2014 Pazar  günü Bakırköy Sinan  Erdem Spor Salonu’nda  düzenlenecek  aday tanıtım toplantısında açıklanacak.

Ak Parti Beykoz Belediye Baskan Adayı Yücel Çelikbilek yayınladığı mesajda şunları söyledi. “Beykoz’da her is ask ile yapılır… 30 Mart 2014 secimlerinin ülkemize, Istanbulumuza  ve Beykozumuza hayirlar getirmesini diliyorum. Dualarinizi yanimda hissederken, hepinize hayirli bir gelecek diler, saygi ve muhabbetle selamlarim.

Ak Parti'nin Beykoz adayı Yücel Çelikbilek
Bizi Takip Edin