Alanya'dan Beykoz'a anlamlı bir ziyaret!

Beykoz eski Kaymakamı Cengiz Gökçe Alanya'dan Beykoz'a anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

2004-2009 yılları arasında Beykoz'da Kaymakam olarak görev yapan Cengiz Gökçe, Beykoz'un hatıralarındaki yerini unutmayarak Alanya'dan Beykoz'a anlamlı bir ziya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz eski Kaymakamı Cengiz Gökçe Alanya’dan Beykoz’a anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

2004-2009 yılları arasında Beykoz’da Kaymakam olarak görev yapan Cengiz Gökçe, Beykoz’un hatıralarındaki yerini unutmayarak Alanya’dan Beykoz’a anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz’u unutmadığını ve unutamayacağını söyleyen Eski Kaymakam Cengiz Gökçe, Beykoz Muhtarlar Birliği Derneği’nin eski ve yeni üyeleri ile bir araya gelerek hem anılarını tazeledi hem de Beykoz’da şu anda olup biten durumlar hakkında bilgi edindi.

Gökçe, Beykoz yerel basınını da unutmadığını söyleyerek internet üzerinden basını ve Beykoz’u sıkça takip ettiğini aktardı.

Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Hüsnü Kolcu, CHP meclis üyesi ve aynı zamanda Eski Muhtarlar Birliği Dernek Başkanı Cavit Gül, Akbaba Mahalle Muhtarı Yüksel Kılıç, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydın, BİSK Başkanı Abdullah Yümsel ve iş adamı Şenel Ustabaşı; Gökçe’yi bu ziyaretinde yalnız bırakmadı.

Karşılıklı samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyaret, birbirlerine anlatılan anılarla renk buldu. Türkiye’de seçimi bulunan tek bireysel yapılanmanın muhtarlar olduğunu söyleyen Gökçe, takım tutar gibi bir anlayışla siyasi partilere oy verilmemesi gerektiğini belirterek; “Örgüte değil, hizmete oy vermeyi öğrenmeliyiz” yorumunda bulundu.

Gökçe, ayrıca demokrasinin hakim olduğu toplumlarda muhtarlardan başlayarak milletvekilliğine uzanan bir zincirin halkın tamamen yararına olması gerektiğine vurgu yaptı.

Seçimlerin ülke ve toplum üzerindeki önemine de dikkat çeken Gökçe, halkın kişiye değil, yapmış ve yapacağı hizmete göre oy vermesi gerektiğini söyleyerek bunu birçok gördüğü örnekle de açıkladı.

Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

 

Alanya'dan Beykoz'a anlamlı bir ziyaret!
Bizi Takip Edin