Ali Bilir; Makam ve mevkiler gelip geçicidir!

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Ali Bilir, meclis üyelerinin belirlenmesi ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı ve 5. Dönem Belediye Başkan Yardımcısı Ali…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Ali Bilir, meclis üyelerinin belirlenmesi ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı ve 5. Dönem Belediye Başkan Yardımcısı Ali Bilir Meclis üyelerinin belirlenmesi ile ilgili kısa bir basın açıklaması yayınladı.

Ali Bilir’in açıklaması şu şekilde;

Hizmet yarışının finali dün akşam saat 17.00 itibari ile Aday Listelerinin Seçim Kurullarına verilmesi ile başlamış durumda.

Beykoz’a ve Beykozluya hizmet edecek Tüm Siyasi Partilerin Belediye Başkan adaylarını ve Belediye meclis Üyesi Adaylarını kutluyor ve tebrik ediyorum.

30 Mart gününde Beykozlular Beykoz Belediye Başkanı’nı ve otuz bir kişilik Belediye Meclisi’ni seçecek. Bu ekibin Beykoz’un Marka Şehir olma yolunda var gücüyle gayret göstermesini ve çalışmasını temenni ediyorum.

Seçim gününe kadar yapılacak olan propaganda çalışmalarında Beykoz’a ve Beykozluya yakışacak, örnek alınacak bir çalışma yürütüleceğinden, söylem, dil ve üsluba dikkat edileceğinden hiç şüphem yoktur.

Biz Ak Parti’den on iki arkadaş Belediye Başkan Adayı olmak için çalıştık ve Belediye Başkan Adaylığı Yücel Beye nasip oldu. Aynı şekilde farklı Siyasi Partilerden yüzlerce Beykozlu hemşerimiz Belediye Meclis Üyesi olmak için çalışmış ve her partiden 31 arkadaşımız listelerde yer bulabilmiştir. Ve seçim sonrası yine 31 Beykozlu hemşerimiz Belediye Meclis üyesi olacaktır.

Söylemek istediğim şudur ki, Beykoz’a hizmete talip olan hangi kademe ve mevkii olursa olsun, bu mevkilerde görev alamayan Beykozlu hemşerilerimin görev kısmet olanların yanında olmalarıdır.

Aday olan ve daha sonrasında seçilecek olan Hemşerilerimizin ise hiçbir zaman makam ve mevkilerin gelip geçici olduğunu unutmayıp, Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye nasihatini sürekli akıllarında tutmalarıdır.

Beykoz’un İstanbul’un Marka İlçesi olması yolunda Tüm Beykozlulara görev düşmektedir. Bizi bu şehirde ancak ilgimiz, sevgimiz ve aidiyetlik duygumuz tutacaktır.

Tüm Beykozlu Hemşerilerimi Sevgi, Saygı ve Muhabbetlerimle Selamlıyorum.

Ali Bilir

5. Dönem Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı

Belediye Başkan Aday Adı

Ali Bilir; Makam ve mevkiler gelip geçicidir!
Bizi Takip Edin