Ali Bilir mehteran eşliğinde 2 bin kişiye aşure dağıttı

AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Ali Bilir mehteran eşliğinde 2 bin kişiye aşure dağıttı.

AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Ali Bilir çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Ali Bilir mehteran eşliğinde 2 bin kişiye aşure dağıttı.

AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Ali Bilir çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Beykoz Merkez mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Bilir, sonrasında mehteran eşliğinde 2 bin kişilik aşure dağıtımı gerçekleştirdi.

Aday Adayı Ali Bilir Beykoz Merkez Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Tek tek esnafın sıkıntılarını dinleyen Ali Bilir Aşure Günü dolayısı ile Beykoz Meydanı’nda aşure dağıttı.

Aşure Günü dolayısı ile bir açıklama yapan Ali Bilir” İçerisinde bulunduğumuz Muharrem ayı Müslümanlar için ayrı yeri olan bir aydır. Bizler bu ayın bereketiyle çalışmalarımıza hız verdik.  Bu ayda üzüntülü olaylar yaşanmıştır. Ama sayın başbakanımızın değindiği gibi  bu olaylar bizlerin  birlik ve beraberliğin artırmalıdır. Bizler bir Ulu bir çınarın dalları gibiyiz.” dedi.  Bilir bu etkinliğin beş gün boyunca Beykoz’un farklı meydanlarında gerçekleşeceğini söyledi.

Beykoz’un her zaman olduğundan daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Bilir, Beykoz’un sorunları ve çözümleri ile ilgili sürekli çalıştığını, Beykoz a değer katmak için düşündüğünü söyleyerek “Bizler Boğazın incisi Beykoz’umuzun sokaklarını karış karış biliyoruz İnşallah seçmeninde teveccühü ile Beykoz’u tarihteki cazibeli günlerine geri döndüreceğiz” dedi.

Ali Bilir mehteran eşliğinde 2 bin kişiye aşure dağıttı
Bizi Takip Edin