Ali Emanet'ten bayramda sert mesajlar

MHP Beykoz İlçe teşkilatından gün boyu süren bayramlaşma merasiminde Ali Emanet sert mesajlar verdi.

MHP İlçe Başkanı Ali Emanet ve partililer bayramın üçüncü günü ilçe binasında bir araya geldi. Bayram dolayısıyla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe teşkilatından gün boyu süren bayramlaşma merasiminde Ali Emanet sert mesajlar verdi.

MHP İlçe Başkanı Ali Emanet ve partililer bayramın üçüncü günü ilçe binasında bir araya geldi. Bayram dolayısıyla gün boyu bayramlaşmanın sürdüğü partide, Ali Emanet sert mesajlar verdi.

Bayram dolayısıyla bayramın üçüncü günü ilçe binasında toplanan partililer birbirlerinin bayramını kutladı. Bayram sebebiyle bir açıklama yapan Ali Emanet, tüm Beykoz ve İslam aleminin bayramını kutladı.

Ali Emanet: Kadına gereken değer verilmiyor

Konuşmasında AK Parti’nin kadınlara gereken değeri vermediğini söyleyen Ali Emanet “AK Parti döneminde kadınlara gereken değer verilmiyor. İktidar burada bir aldatmaca yapıyor. Kadınlar arkasından siyaset yapıyorlar. Evlere sürekli kadınları göndererek bir aldatmaca içindeler. İktidar partisinin hanımlara ne kadar değer verdiğini hayat kadını sayısının artışıyla anlayabiliriz. Cennet anaların ayakları altındadır diyorlar ama son 10 yılda kadınlara yapılanlar ortada. 10 sene önce hayat kadınlarının sayısı nereden nereye gelmiş. Başbakan , ‘Ananıda al git’ diyor. Anadan daha kıymetli bir canlı var mıdır? Bizim ilk öğretmenimiz anamızdır. 

Mısır’daki Rabia’nın şiirini okuyorsun ama Irak’tan Türk Parlementerlere mektup yazan müslüman kadının mektubunu okumuyorsun. Amaç duygu sömürüsü yaparak, hedef şaşırtmaktır. Sömürü üzerine kurulmuş bir siyaset uygulanıyor.

Irak’ta binlerce Müslüman kadın tecavüze mağdur kaldı. Bunlara kimse ses çıkarmadı. Amerika oradan giderken arkasında tecevüze uğramış kadın ve doğan çocuklar bıraktı. Bu gerçekleri içlerine nasıl sindirebiliyorlar. Mısır’da Suriye’de böyle şeylerin yaşanmasını istemiyoruz. Herkese eşit mesafede durulmasını istiyoruz.

 Sürekli savaş çığırtkanlığı yapıyoruz. Mübarek bayram günü  bile savaş için bağırıyoruz. İktidarın söylemlerine dikkatli baktığımızda, uygulamaları ile söylemleri birbirine bağdaşmıyor. Kendi siyasetlerine uygun malzemeyi bulup uyguluyorlar ve hedef şaşırtıyorlar. Hem yurdumuzda hem dünyada tüm insanlar barış içerisinde yaşasınlar. Bizim temennimiz budur.’dedi.

Konuşmanın ardından partide gün boyu bayramlaşma devam etti.

Ali Emanet'ten bayramda sert mesajlar
Bizi Takip Edin