Saadet Partisi'nden AK Parti'ye yaylım ateşi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı bayramlaşmasında AK Parti’ye sert mesajlar verildi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı bayramın üçüncü günü Kavacık’taki ilçe binasında bir araya geldi. AK Parti’ye sert mesajlar verildi.

Saadet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı bayramlaşmasında AK Parti’ye sert mesajlar verildi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı bayramın üçüncü günü Kavacık’taki ilçe binasında bir araya geldi. AK Parti’ye sert mesajlar verildi.

Saadet Partisi bayramın üçüncü günü Kavacık’taki ilçe binasında bir araya geldi. Kur’an dinletisi ile başlayan programda, AK Parti’ye sert mesajlar verildi.

İlçe Başkanı Burhan Öz’ün ev sahipliğinde ilçe binasında yapılan bayramlaşma programına İl Başkanı Selman Esmerer, İl Disiplin Kurulu üyesi Şahin Soylu, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı, ilçe teşkilatı ve partililer katıldı.

Burhan Öz: Beykozlunun derdine derman gelecek

Kur’an dinletisi ile başlayan program konuşmalar ile devam etti. İlk konuşmayı İlçe Başkanı Burhan Öz yaparken, tüm İslam aleminin bayramını kutladığını söyledi. Konuşmasında zor dönemlerden geçtiklerini ve kurtuluşun Milli Görüş olduğunu vurgulayan Burhan Öz “Rabbimizin insanlığa armağanı olan bu bayramımız hepimize hayırlı olsun. Kurban Allah’a itaat ve sadakattir. Kurban sadece bir hayvanı kesmek değil onda ki iman ve itaat rabbimize ulaştırmaktır. Kurban Allah’a yakınlaşmak ve yoksulla paylaşmaktır. Dünya’nın hiçbir sistemi bu kadar eşitçi ve paylaşımcı değildir. Öteki taraftakiler paylaşmayı bilmedikleri için, yoksula zulmediyor. Çünkü onda kurbanın mantığı yoktur. O yüzden zulmediyor. Her şeyin kendisinde kalmasını ve başkalarının malına da göz dikiyor. Biz milli görüşçülere bu konuda çok iş düşüyor. Görevimizin ne kadar acil ve yüksek olduğunu etrafımıza bakarak anlayabiliyoruz. Komşularımıza bir şeyler oluyor. Milli görüş liderimiz bize bir görev verdiyse o emri yerine getireceğiz ve müslüman coğrafyasındaki bu zulmü bitireceğiz.

Adalet olmayan yerde hiç bir güzellik üretemeyiz. Onun için bu teşkilat inşallah büyük bir gayret gösterecek. Uzun zamandır zulüm iktidarda. Kısa bir süre sonra adayımızla beraber Beykoz’un huzuruna çıkacağız. Hepiniz kendinizi tekrar gözden geçirin. Eksiğimiz nedir diye kendimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Beykoz’un huzuruna çelik gibi çıkacağız. Beykozlunun derdine derman gelecek. Beykoz’a adam gibi bir başkan gelecek.’

Sözünü Necmettin Erbakan’ın sözüyle bitiren Burhan Öz ‘ Allah size yardım ederse artık size kimse galip gelemez.  Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın bu sözü her şeyi özetliyor.’

Selman Esmerer : ‘Çakma Çin malı AK Parti dönemi bitmiştir ’

Burhan Öz’ün ardından konuşma yapan İl Başkanı Selman Esmerer konuşmasında AK Parti’ye yüklendi.  ‘Çakma Çin malı AK Parti dönemi bitmiştir’ dedi.

Konuşmasında Selman Esmerer “İslam dünyasının tamamında kan ve gözyaşı var. Bugün bayram ama İslam dünyası, haçlı ordusunun saldırıları karşısında gözyaşı döküyor. Bu durum karşısında bizim yerine getirmemiz gereken sorumluluklarımız vardır. Bu sorumluluğu 40 yıldır milli görüş yerine getiriyor. Hilafetin merkezi burası İstanbul’du. Osmanlı Tüm islam dünyasına kol kanat gerdi. Hilafeti yıktılar ve İslam dünyası başsız kalınca bu Siyonistlerin önlerinde engel kalmadı. Bu coğrafyada, Allah’ın yer altı ve yer üstü nimetlerini ele geçirmek için. İslam dünyası bağımsız değil. Seçimde idarecileri seçiyoruz ama ABD olmak üzere egemen güçlerin güdümündeler. Bu seçilenler asla yerli ve milli değiller. Bir Suudi Arabistan kendisinin İslami bir idare ile tanımlıyor ama Mısır’da bir darbeye sessiz kalıyor.

İslam dünyası maalesef Allah’tan değil ABD’den korkuyor. Biz milli görüş olarak 40 yıldır bunu söylüyoruz. Kendi pazarımızı yaratalım, kendi İslam pazarımızı ve ortaklıklarını kuralım istiyoruz. Rahmetli hocamız Necmettin Erbakan “100 bin tank, 100 bin top” dediği zaman herkes gülmüştü. Türkiye bunları üretse şu an en güçlü silah mühimmatlarından birine sahip olur ve kendisini daha rahat koruyabilirdi. Birleşmiş Milletler’de ABD, Rusya, İngiltere, Rusya ve Çin’den bir tanesi öneri kabul etmezse hiçbir şey olmuyor. Bu 5 devletten biri hayır dese dünya evet dese olmuyor. Bu noktada iktidarın hiç bir eylemi yok. Cellâdımızdan ümit bekliyoruz. ABD gelecek ve bütün İslam Ülkelerine huzur getirecek diye bekliyoruz.  Onların tek bir amacı var, bu coğrafyada zulüm ve gözyaşı yaratmak.’

Seçim dönemine değinen Selma Esmerer “Önümüzde seçim milli görüşün ayağa kalkmasına ve İslam dünyasına liderlik etmesine vesile olacaktır. Allah’ın izni ile çalışıp gayret göstereceğiz. Bizim düşüncemizde şu vardır. Biz  kazandığımızda çift taraflı kazanıyoruz. Hem madden hem manen kazanıyoruz. Manen bütün seçimlerde çalıştığımızı biliyoruz ve kazandığımızı biliyoruz. Bu bir de maddi olarak kazanım olursa bizi sevindiriyor. 

Çakma Çin malı AK Parti’nin süresi bitmiştir. Her şeyin aslı önemlidir. Hem İslam diyeceksiniz sonra domuz etini serbest bırakacaksınız. Bunun gibi çalışmalar milletimizin manevi yapısını tahrip eder. Kendini dindar olarak niteleyen bir iktidar var. Dindar nesil yetiştirecek bir iktidar var ama 10 sene sonrasına baktığımızda içki, kumar faiz gibi olaylarda ilerleme var. Eğer 10 senede bunlar bittiyse hep beraber gidip üye olalım AK Parti’ye. Kısmi anlamda düzelmeler olsa da genelde tahribat var. Sokaklar plaj yeri gibi. Sokakta sürekli hırsızlık oluyor. Tamamen köşeyi dönmeye dayalı bir felsefe oluşmuş durumda. 

Ak Parti’ye vermezsek CHP gelir korkusundan seçmenimizi kurtarmalıyız. Seçmenimize Ak Parti giderse Saadet gelir düşüncesini yerleştirmeliyiz.  Biz 1994 ve 1995 seçimlerinde kazandığımız oylar emanet bir şekilde duruyor. Onları geri alma vaktidir.’

Yapılan konuşmalar sonrası, başta Necmettin Erbakan olmak üzere tüm ölmüşler adına dua edildi ve bayramlaşma programı sona erdi.

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye yaylım ateşi
Bizi Takip Edin