Alibahadır'da Gençlik Kampı müjdesi!

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi ziyaretinde Başkan Çelikbilek, Alibahadır'da gençlik kampı kuracakları müjdesini verdi.

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Recep Yaman ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi ziyaretinde Başkan Çelikbilek, Alibahadır’da gençlik kampı kuracakları müjdesini verdi.

Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Recep Yaman ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti. Başkan Çelikbilek ziyarette Alibahadır’da gençlik kampı kuracakları müjdesini verdi.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi yeni yönetiminin ilk ziyaretinde Başkan Çelikbilek’ten projelerine destek istedi. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette, Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu da hazır bulundu.

Hedeflerinin gençliğin taleplerini en en iyi şekilde karşılayacak çalışmalar yapmak olduğunu ifade eden Gençlik Meclisi Başkanı Recep Yaman, Kent Konseyi’ne sunmak üzere yeni projeler hazırladıklarını belirterek: “Beykoz’da hiçbir ayrım gözetmeksizin gençlerin her zaman en büyük destekçisi olan Belediye Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek’e gençlere vermiş olduğu önem ve değerden dolayı yönetimim adına tekrar teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelikbilek ise ilçenin çehresini ve geleceğini değiştirecek hazırlıklardan bahsederek: “Beykoz’un bizlerden sonraki sahipleri sizlersiniz. Beykoz gençliği adına faydalı olacak her türlü projenizde arkanızdayız. Boğaz’ın İncisi Beykoz’da Riva Kanal Projesi,  Kanlıca Sahil Projesi gibi önemli projeler başlattık. Özellikle Riva Kanal Projesi ile turizmde büyük atılım gerçekleştireceğiz. Bu projelerin faaliyete geçmesiyle ilçede ciddi anlamda mesafe alacağız. Beykoz’a yakışır bir nikâh sarayı ve büyük bir kütüphane yapacağız” dedi.

Gençler doğayla iç içe olacak

Alibahadır’da gençlere yönelik bir kamp alanı hazırlığı içinde olduklarını müjdeleyen Başkan Yücel Çelikbilek: Alibahadır’da gençlerin her türlü aktiviteyi yapabileceği bir kamp alanı kuracağız. Gençlerimizin doğayla iç içe vakit geçirme imkânı bulacağı bu kamp alanı sayesinde ilçedeki gençlerin spor olanakları da artacak. Yenimahalle’de yapımı devam eden hizmet binasının içinde gençlere yönelik eğitim ve kurs sınıfları ile 5 bin kitaplık bir kütüphane yer alacak” şeklinde çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Ziyaretin ardından Beykoz Kent Konseyi Gençlik Meclisi olağan genel kurul çalışmasına geçti. 

Alibahadır'da Gençlik Kampı müjdesi!
Bizi Takip Edin