Anadoluhisarı Spor Kulübü'nden Tekne Gezisi

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği, birlik ve beraberlik amacı ile boğazda yemekli bir tur düzenledi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği, Anadoluhisarı Vapur İskelesi'nden Lüfer 6 Gemisi ile boğazda yemekli…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği, birlik ve beraberlik amacı ile boğazda yemekli bir tur düzenledi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği, Anadoluhisarı Vapur İskelesi’nden Lüfer 6 Gemisi ile boğazda yemekli bir tur düzenledi. Geceye; Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği Başkanı Adem Deniz başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

Birlik ve beraberlik amacı ile düzenlenen dayanışma yemeğinde katılımcılar, Grup Lale Devri’nin şarkıları ile boğazın eşsiz güzelliğinde doyasıya eğlendi.

Gecenin sunumu Radyo Programcısı Gürsel Yeğenoğlu yaptı.

300 talebeye spor yaptıracağız!

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği Başkanı Adem Deniz konuşmasında; “Yaklaşık 8 ay önce bi çare durumda teslim almış olduğumuz kulübümüzü, sizlerin desteği ile tüm borçlarını ödeyerek kulübümüzü olması gereken yere getirmiş durumdayız. Bizim yapmış olduğumuz hizmetlerin içinde kulübümüzü var edebilmek için borçları ödeme noktasında bugüne kadar ödediğimiz para 150 Bin TL’dir. Artı olarak kasamızda bugün 32 Bin TL bulunmaktadır. Bizim yapmak istediklerimiz gençlerimize spor yaptırabilmektir. Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü olarak Akademi ile birlikte, yakın çevredeki okullarda tarama yapacağız ve 300 talebeye spor yaptıracağız. 300 öğrenci gelip Akademi’de testten geçerek branşlara ayrılacaklar. Bizler 4-5 branşta hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Derneğin çıkarmış olduğu dergiden de bahseden Deniz; “Biz diyoruz ki, gelin! Bizim dergimize üye olun. Biz diyoruz ki, işadamları gelin dergimize reklam verin. Her sayfası 5 Bin TL, 4 sayı çıkacak. Her sayı 1.250 TL’ye tekabül ediyor. Eğer dergi üyeliği 50 TL olan dergimizi Hisar da her eve ulaştırabilirsek, Hisar kulübünün gelirlerini artırır ve kimseden para istemez hale geliriz. Eğer bizler bu sirkülasyonu sağlayamazsak, hisar kulübünde yeni açacağımız şubelerle beraber her ay olan gideri 40 Bin TL’dir. Hisar kulübünün bugün sadece çay ve kahveden geliri 4 Bin TL’dir. Onun için biz eğer bu hayallerimizi gerçekleştiremezsek, çağırdığımız 300 sporcuya da verdiğimiz sözü yerine getirememiş oluruz”  şeklinde konuşarak dergiye destek verilmesi gerektiğini vurguladı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Hisarlılar, müzik eşliğinde edilen danslarla boğazın tadını çıkardı.

Anadoluhisarı Spor Kulübü'nden Tekne Gezisi
Bizi Takip Edin