Yaz spor okulları sezonu açıyor

Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları, biri paket program olmak üzere 11 farklı dalda deneyimli antrenörleriyle yeni  sezonunu açıyor. 

Beykozlu gençlere spor ve eğlence dolu bir yaz tatili fırsatı sunan Beykoz Belediyesi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları, biri paket program olmak üzere 11 farklı dalda deneyimli antrenörleriyle yeni  sezonunu açıyor. 

Beykozlu gençlere spor ve eğlence dolu bir yaz tatili fırsatı sunan Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulları, biri paket program olmak üzere 11 farklı dalda deneyimli antrenörleriyle yeni  sezonunu açıyor. 

Beykoz Belediyesi tarafından her yıl düzenlen Yaz Spor Okulları, bu yaz da öğrenci ve gençler için spor ve eğlencenin merkezi olacak. Deneyimli antrenörler eşliğinde 10 farklı dalda 5–14 yaş grubuna yönelik eğitimlerin yer aldığı spor okulunda yeni dönem için kayıtlar alınmaya başladı.

R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde açılan yaz okulunda; Basketbol, Tenis, Voleybol, Jimnastik, Tekvando, Karate, Kick Boks, Boks, Futbol ve Hentbol alanlarında eğitimler verilecek. İsteyen tek branş seçebileceği gibi dileyenler birkaç branşı kapsayan paket programlardan yararlanabilecek.

Sporun çocuk ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutacak en önemli aktivite  olduğunu belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, genç nesillerin beden ve ruh sağlığı için eğitim programlarının devam edeceğini söyledi.

 Kayıt için gerekli evraklar ise şöyle:

Sağlık Raporu – İki adet resim

Tam İdrar Tahlili (Yüzme için Hepatit B Testi)

Kayıt Formu (Kayıt Bürosundan Temin Edilebilir)

Kayıtların başlama tarihi: 26 Mayıs 2014

Eğitim Dönemleri

1.Dönem:    16 Haziran –  11 Temmuz

2. Dönem:      14 Temmuz – 08 Ağusto

3. Dönem:      11 Ağustos –  05 Eylül 

 Müracaat: R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi

 Telefon: 0216 413 01 98

Yaz spor okulları sezonu açıyor
Bizi Takip Edin