Anafarta, mehteran eşliğinde Beykozlulara seslendi

Millet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Kemence ve Mehteran eşliğinde Beykozlulara seslendi.

Millet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Kemenceci Hayati ve Mehteran eşliğinde Paşabahçe'de Beykozluya seslendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Kemence ve Mehteran eşliğinde Beykozlulara seslendi.

Millet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Anafarta, Kemenceci Hayati ve Mehteran eşliğinde Paşabahçe’de Beykozluya seslendi.

Yaklaşık 2 saat süren etkinliğe, Millet Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Koçak, İlçe Başkanı Mustafa Karataş, Kadın Kolları Başkanı Aynur Karataş, Gençlik Kolları Başkanı Volkan Yalçın, parti üyeleri ve Beykoz halkı katıldı.

Paşabahçe’de bulunan Millet Partisi ofisinin açılış kurdelesini; İl Başkanı Mustafa Koçak, İlçe Başkanı Mustafa Karataş ve belediye başkan adayı Mehmet Ali Anafarta birlikte kesti. Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mustafa Karataş, Paşabahçe Ofis açılışlarında kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini belirtti ve sözü belediye başkan adayları Mehmet Ali Anafarta’ya bıraktı.

Beykoz’da 99 projem var!

Mehmet Ali Anafarta, üç ay önce ‘bismillah’ deyip yola çıktıklarını ve bugün Beykoz’un her tarafında Anafarta’yı ve Millet Partisi’ni bilmeyen bir Beykozlu kalmadığını ifade etti ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ağababalarının, para babalarının desteklediği, milyonlar yatırdığı adamlar yıllarca uğraşıyorlar, yıllarca isimlerini duyurmaya çalışıyorlar, yıllarca projelerini anlatmaya çalışıyorlar ama 10 yılda isimlerini duyuramıyorlar. Ama biz millet aşkı ile sadece üç ay evvel yola çıktık ve bugün Beykoz’un her tarafında adımız, şanımız konuşulmakta ve sevgili Beykozlular bakın bugün bize ‘kaç oy alacaksınız’ diyenler, anketlerde bizi ilk üçte gördüklerinde ‘eyvah’ diyor. Beykoz’un en genç adamıyım. Beykoz’a 99 projem var. Buyursunlar gelsinler, projelerimizle yarışalım. 99 projeyi gerçekleştireceğiz ve Beykoz en muhteşem günlerini yaşayacak. Beykoz genç ve çalışkan başkanı hak ediyor. Ben yemem, içmem, çalışırım yeter ki millet istesin. Bu millet için ben varım. Siz de varsanız çalışacağız ve Belediye’nin burcuna milletin bayrağını dikeceğiz. Çalışmalarımızı bundan sonra bin katına çıkarıyoruz”.

Konuşmaların ardından etkinlik, halayların ve horonların çekilmesiyle son buldu.

Anafarta, mehteran eşliğinde Beykozlulara seslendi
Bizi Takip Edin