ANAP 'Gönül Sofraları'na İmren Aykut konuk oldu!

Beykozlu eski ANAP'lıların Mart ayı ‘Gönül Sofraları' etkinliğine, eski Çalışma Bakanı İmren Aykut konuk oldu.

Beykozlu eski ANAP'lılar ‘Gönül Sofraları' etkinliği ile eski günleri yad etmeye devam ediyor. Bu ayki ANAP'lıların…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu eski ANAP’lıların Mart ayı ‘Gönül Sofraları’ etkinliğine, eski Çalışma Bakanı İmren Aykut konuk oldu.

Beykozlu eski ANAP’lılar ‘Gönül Sofraları’ etkinliği ile eski günleri yad etmeye devam ediyor. Bu ayki ANAP’lıların Pasha Garden Restoran’da düzenlediği ‘Gönül Sofraları’ etkinliğine ise, eski Çalışma Bakanı İmren Aykut konuk oldu. Adem Öztürk önderliğinde bir araya gelen yaklaşık 50 ANAP’lı, birlikte yemek yedi ve sohbet etti.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Adem Öztürk, her ayın ilk Cuma günü toplanmayı gelenek haline getirdiklerini ifade ederek, siyasetin dışında tamamen dostça bir toplantı olduğunu söyledi. Öztürk, konuşmasını kısa tutarak, hemen sözü eski Çalışma Bakanı İmren Aykut’a verdi. Beykoz’u çok sevdiğini ve burada bulunmaktan son derece mutlu olduğunu aktaran Aykut; “Beykoz’un tabiatını çok seven birisiyim. Çok korkuyorum buranın doğal güzelliği bozulur ve her an AVM gelir diye” şeklinde konuştu.

Turgut Özal kadar deneyimli, donanımlı bir başbakan gelmedi!

Eski çıkarsız dostlukların maalesef kalmadığını üzülerek belirten Aykut, bu toplantıların bu yönden büyük bir önem taşıdığına değindi. ANAP’ın sevgi ve dostluk partisi olduğunu söyleyen Aykut; “ANAP, herkesi kucaklayan bir partiydi. Şimdi ise, iyi bir noktaya gitmiyoruz. Bu topraklar kolay elde edilmiyor. Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Parçalanmamalıyız. ANAP’ı çok özlüyorum…Turgut Özal, akıllı ve tecrübesi olan bir adamdı. Henüz onun kadar deneyimli, donanımlı bir başbakan gelmedi. Türkiye’nin menfaatlerini koruyan bir başbakandı” dedi.

Konuşmaların sonrasında anılarını birbiriyle paylaşan ANAP’lılara, Adem Öztürk eski şarkıları söyleyerek, onları nostaljik yolculuğa çıkardı.

ANAP 'Gönül Sofraları'na İmren Aykut konuk oldu!
Bizi Takip Edin