Anneler Günü'nde anlamlı ziyaretler

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Anneler Günü'nde ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Anneler Günü'nde ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu. Hatırlanmaktan dolayı büyük mutluluk duyan annelere çiçek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Anneler Günü’nde ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Anneler Günü’nde ilçe genelinde ziyaretlerde bulundu. Hatırlanmaktan dolayı büyük mutluluk duyan annelere çiçek ve çikolata takdim eden Başkan Çelikbilek, ellerini öperek “Anneler Günü”nü kutladı. 

Başkan Çelikbilek’in ilk adresi Soğuksu Mahallesi’nde yaşayan 1911 doğumlu Fidan Ocak’ın evi oldu. Geçen sene Beykoz Belediyesi tarafından “Yılın Annesi” seçilenlerden biri olan 103 yaşındaki Ocak’ın hatırını soran Başkan Çelikbilek, kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür diledi.

Anneler Günü’nün ikinci adresi Çubuklu Mahallesi sakinlerinde Serpil Batak’ın eviydi. Engelli 3 çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan anneyi ziyaret eden Başkan Çelikbilek, belediye olarak kendisi ve çocuklarına her türlü yardımı yapacaklarını belirtti.

Son adres ise Kavacık Mahallesinden Sadiye Savut’un evi oldu. Savut, Başkan Çelikbilek’in  ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür etti.

Başkan Çelikbilek: “Annelerimizi Her Zaman Hatırlayalım”

Annelerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini vurgulayan Başkan Çelikbilek, şunları söyledi: “Sevginin, şefkatin, merhametin, fedakârlığın simgesi olan annelerimizi sadece bir gün değil, her gün hayırla anmalı, unutmamalıyız. Anne deyince ilk akla gelen ‘karşılıksız sevgi’dir. Bugünlerimizi olduğu gibi yarınlarımızı da onlara borçluyuz. İnancımız da, ‘Cennet, annelerin ayakları altındadır’ hadisinde olduğu gibi annelerimize önemli misyon yüklemiştir. Bu vesile ile Hakk’ın rahmetine kavuşmuş olan tüm annelerimize rahmet dilerken, hayatta olan annelerimize ise, huzurlu, sağlıklı uzun ömürler dilerim

Anneler Günü'nde anlamlı ziyaretler
Bizi Takip Edin