Aydın Düzgün'den örgüt üyelerine mesaj!

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün kirli pazarlıklarla oy kullananları eleştirerek kendisine destek verenlere teşekkür etti.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün, “Eğilim Yoklaması”nda kendisine destek veren…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün kirli pazarlıklarla oy kullananları eleştirerek kendisine destek verenlere teşekkür etti.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün, “Eğilim Yoklaması”nda kendisine destek veren üyeler için mesaj yayınladı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Aydın Düzgün, sosyal medya üzerinden ve kendisine ait olan www.aydinduzgun.com adlı şahsına ait internet sitesinden “Eğilim Yoklaması”nda oy kullanan CHP Beykoz İlçe Örgüt üyelerine yönelik bir mesaj yayınladı.

CHP MYK tarafından yapılan “Eğilim Yoklaması”nda 450 oy alan Belediye Başkan Aday Adayı Harita Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün, kirli pazarlıklarla oy kullananları eleştirerek kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Aday adayı Aydın Düzgün’ün yayınladığı mesaj şu şekilde;

Sevgili dostlarım,

Hiçbir beklenti içinde olmadan,

Hiçbir pazarlık içinde bulunmadan,

Sadece beni bu göreve layık gören 450 üyemize öncelikle çok teşekkür ederim.

Gene hiçbir hesap ve çıkar beklemeden diğer çok değerli aday adayı arkadaşlarıma oy veren üyelerimize de can-ı gönülden teşekkür ederim.

Ancak bütün bu güzelliklerin dışında şahsi menfaatlerini partimiz ve ülkemiz menfaatlerinin önünde tutan, kirli pazarlıklarla oy verenlerin asla hedeflerine varmalarının mümkün olmayacağını önümüzdeki günlerde anlayacakları da aşikardır

Önümüzdeki süreci en iyi şekilde değerlendirecek olan partimizin üst kurullarının ve Beykoz kamuoyunun vereceği kararın Beykozumuzu Aydın’lık günlere götüreceğinden hiç şüphem olmadığını tüm Beykoz kamuoyuyla paylaşmak ister, saygılar sunarım.

Aydın Düzgün

Harita Kadastro Mühendisi

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı

 

Aydın Düzgün'den örgüt üyelerine mesaj!
Bizi Takip Edin