Furuncuoğlu'dan Omurilik Felçlileri Derneği'ne ziyaret

MHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Furuncuoğlu Omurilik Felçlileri Derneği'ne ziyaret etti.

MHP ‘den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Eski Teşkilat Başkanı Bahattin Furuncuoğlu Omurilik Felçlileri Derneği'ne ziyarette bulundu.

MH

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Furuncuoğlu Omurilik Felçlileri Derneği’ne ziyaret etti.

MHP ‘den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Eski Teşkilat Başkanı Bahattin Furuncuoğlu Omurilik Felçlileri Derneği’ne ziyarette bulundu.

MHP’ den aday adaylığını koyarak seçim sürecine dahil olan Eski Teşkilat Başkanı Bahattin Furuncuoğlu’ da sahadaki çalışmalarına başladı ve ilk olarak Omurilik Felçlileri Derneği’ni (OFD)ziyaret etti.

Bahattin Furuncuoğlu: Kadere inanıyorsak her an her şey olabilir

Bahattin Furuncuoğlu, MHP Teşkilat Başkan Yardımcısı Adnan Ceviz ve diğer teşkilat mensuplarıyla ziyaretini gerçekleştirdi. Demokrasinin tanımını, herkesin her şekilde yer bulabildiği bir sistem olarak tanımlayan Furuncuoğlu: “ Dünyayı herkesin yaşayabileceği bir şekilde kurabiliyorsanız, demokrasidir. Bu ziyaretimin sebebi adaylığım için oy toplamak değildir. Bu şekilde olaya bakmakta insanlık dışı bir şeydir. Kadere inanıyorsak eğer, insanın başına her an her şey gelebilir. Düzeni de buna göre kurmak lazım ama bizde bir anlayış var kişinin başına bir şey gelince farkına varıyor. Kazanın tanımı da zaten budur. Kaza, başına hiçbir şey gelmez diye düşündüğün anda başına gelendir.“ diye ifade etti.

Beykoz ilk kez MHP’li bir Belediye Başkanı seçecek

Kadınlar ve engelliler için de bir projesi olduğuna değinen Furuncuoğlu, yapmak istediğini şu şekilde aktardı: ”Projem, el sanatları üretimi. Engellilerimizin ve kadınlarımızın evlerinde üreterek kendi ev bütçelerine katkı sağlanmasını amaçlıyorum. Ve kısmet olursa bununla ilgili bir çalışma yapacağım. Bunu yapan bir çok belediye var. Umarım Beykoz’da da bunu sağlarız. Üretilen şeylerin pazarlama sorunu olduğunu biliyorum ve bunu da belediye olarak bir şekilde üstleneceğiz. Belediye, herkesin sorununa çözüm bulabiliyorsa belediyedir. Beykoz ilk kez MHP’li bir Belediye Başkanı seçecek ve bundan hiç muzdarip olmayacak. Çok farklı bir belediye anlayışını ortaya koyacağız. “ dedi.

Saniye Efe: Hiç bir üyeme oy kullandırmayacağım

OFD’ nin Başkanı Saniye Efe ise, engelimizin olması kendimizin ve karşımızdakinin mutluluğuna engel olmaması gerektiğini ifade ederek seçim sürecine dair sitemini belirtti: “Gerek yerel gerek genel seçimler olsun yüksek seçim kurulu o zaman bizi hatırlıyor. Evlerimize bir şeklide oy pusulası geliyor. Oy kullanırken beni vatandaş olarak seçen bu devletin, benim ihtiyacım hizmeti de bana vermesini istiyorum. Eğer bu dönem gelen herhangi partiden bir ışık göremezsem, hiç bir üyeme toptan onay alıp oy kullandırmayacağım. Sırf bu çocuklarımın okula gitme servislerini temin etmedikleri için.” dedi.

Sohbetin ardından OFD’nin tekstil atölyesini de ziyaret eden Furuncuoğlu, engellilerimize destek olmak amacıyla Saniye Efe’ ye kaşkol yaptırmak istediğini söyledi.

Furuncuoğlu'dan Omurilik Felçlileri Derneği'ne ziyaret
Bizi Takip Edin