Aziz şehitlerimiz Beykoz'da yâd edildi

Beykoz Belediyesi, ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Kur'an-ı Kerim okuttu.

Beykoz Belediyesi, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimiz için Beykoz Merkez Camii'nde Cuma namazının ardından, Kur'an

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Kur’an-ı Kerim okuttu.

Beykoz Belediyesi, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimiz için Beykoz Merkez Camii’nde Cuma namazının ardından, Kur’an-ı Kerim okutarak çeşitli ikramlarda bulundu.

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Beykoz Merkez Camisi’nde yapılan programa; İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, Başkan Danışmanı Muhammed Küçükkonuklar ve ilçe sakinleri katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacaklar”

Vatanın bölünmezliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için ziyadesiyle hüzünlü olduğunu belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bu olayları yapanlar,  ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacak. Biz de Belediye olarak her zaman şehitlerimizin ailelerinin yanında olduk, onlara yapmış olduğumuz desteklerimiz devam edecek. Şehitlerimize, Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, sevenlerine başsağlığı ve ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte ilçe sakinlerine etli pilav, ayran ve tatlı ikramı yapıldı. 

Aziz şehitlerimiz Beykoz'da yâd edildi
Bizi Takip Edin