Bahadır Yavuz: CHP bir kitle partisidir

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Kurban Bayramı'nın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma programı ile bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü bayramın ikinci günü ilçe merkezinde bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Bahadır Yavuz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Kurban Bayramı’nın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma programı ile bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü bayramın ikinci günü ilçe merkezinde bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Bahadır Yavuz başkanlığında toplanan partililer ilçe binasında bayramlaştı. Belediye başkan aday adayları ve partililerin katıldığı toplantı İstiklal Marşı okunması ile başladı.

Yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma yapan Bahadır Yavuz şunları söyledi.

Bahadır Yavuz: CHP bir kitle partisidir

Konuşmasında Bahadır Yavuz ‘Bayramlar kinlerin, nefretlerin unutulduğu, dargınların barıştığı, Sevgi, saygı ve hoş görünün ivme kazandığı, maneviyatın doruğa ulaştığı anlamlı günlerimizdir.

Kabirlerimizi ziyaret ederek, dualar okuyarak, büyüklerimizin ellerini öperek, küçüklere hediyeler alıp gönüllerini alarak bayramlarımızın yaşamamızda ne denli yeri ve anlamı olduğunu anlar ve ayrı bir haz, duygu, özlem ve sevinç ile hep yaşamak isteriz. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla, sizlerle birlikte düşünmekten, Sizlerle birlikte olmaktan,  Sizlerle birlikte mücadele edip, yol almaktan onur ve gurur duyuyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki CHP’lisiniz.

Tam olarak sevinmemize ramak kaldı. Sizlerin desteği, partimize sahip çıkmanız ile Beykoz’da CHP’ye yakışır faaliyet ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Partimiz adına yapmış olduğumuz çalışmaların yansımalarını almaktayız. ORC’nin, Beykoz’da yapmış olduğu ankette CHP, birinci parti olmasında hepinizin payı vardır. Amacımız bir, hedefimiz bir o da Beykoz’da seçimi kazanmaktır.

Hedefimizi engelleme gayretinde olanlarla, CHP’nin Beykoz’daki yapıcı, dürüst ve ilkeli siyaset yapmasını içine sindiremeyenlerin karşısında hep birlikte, tek yürek, tek ses ve ortak akılla cevabını vereceğimizden hiç kimsenin şüphesi ve tereddüdü olmasın.

CHP bir kitle partisidir. 90 yıllık geçmişi ile ulu bir çınardır. Çınarın, sağında, solunda biten yabani otların, ömrü uzun süreli olmaz. Çıkarlar, görünürler ve solup biterler. Çınara zarar verebileceklerini düşünürler ama veremezler. Hep düşüncede kalır, durur. Çınar yine bildiğimiz o büyük devasal görünümüyle büyümesine devam eder.

Bizler, ilkeli ve tutarlı siyaset yolları ile başarıya koşarken..

Çevrelerin, paniğe kapıldıkları görülmektedir. Nereden beslendikleri ve ekonomik çarklarının nereye ve kime bağlı olduğu belli olmayan bu çevreler, ancak CHP’nin Beykoz’da Belediyenin burçlarına bayrağının dikili olduğunu gördüklerinde anlayacak ve gerçeklerle baş başa kalacaklardır.

Her attığımız adımda, her verdiğimiz kararda, her yaptığımız etkinlik ve çalışmada Sizlere layık olabilmek, Sizleri en iyi şekilde temsil etmeyi her zaman düşündüğümüzü ve unutmadığımızı bilmenizi isterim.

Son yapmış olduğumuz 2 basın açıklamasıyla Beykoz’da CHP’nin ayak seslerinin ne denli gür ve hür çıktığına tanık olduk. Bu 30 Mart 2014 tarihine kadar yükselen trend ile devam edecektir.

Beykoz Kamuoyu, CHP’nin Beykoz ve Beykozlular adına neler yaptığını iyi anladı. Anlamak istemeyen, görmek istemeyenleri buradan uyarıyorum. Biz Ana muhalefet partisi olarak, Beykoz’da var oldukça; Beykoz üzerinde Kişisel menfaatler, her türlü hak ihlalleri ve hukuksuz anlayış ve bakış açısı karşılık bulamayacaktır.

Ana muhalefet partisi olarak, yetkimizi de, sorumluluğumuz da iyi biliyoruz. Buradan Beykoz Belediyesini yönetenlere sesleniyorum, Beykoz ve Beykozlunun menfaatlerini gözetmeksizin yapmış olduğunuz ve olacağınız tüm uygulamaların karşılıksız kalmayacağını, demokratik ve hukuki ortamda kesinlikle bir karşılığının olacağını bilerek, Beykoz’a umulan düzeyde hizmet vermelerini artık bilsinler. Çünkü karşılarında CHP partisi var.

Bize destek vermeye, bize gönül vermeye, bize inanmaya,  bize güvenmeye devam edin.

Kurban Bayramınızı yönetim kurulumuzla birlikte barış, demokrasi ve özgürlük dileklerimle tekrardan kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz.’

Yapılan konuşmalar sonrası partililer birbirleriyle bayramlaştılar ve program sona erdi.

Bahadır Yavuz: CHP bir kitle partisidir
Bizi Takip Edin