Bakan Canikli Beykoz'da hoş bir seda bıraktı

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin Beykoz ziyaretlerinde renkli görüntüler ve esprileri yüzlerde tebessüm bıraktı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı olan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli 24 Haziran seçim çalışmaları kapsam

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin Beykoz ziyaretlerinde renkli görüntüler ve esprileri yüzlerde tebessüm bıraktı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı olan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Beykoz’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Canikli’nin gün boyu devam eden ziyareti renkli görüntüler ve esprilere sahne oldu.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için çalışmalarını haftalar öncesinden başlayarak aralıksız sürdüren AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yi ağırladı. Seçim çalışmalarına ilk olarak İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başlayan Canikli, İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek  ile partililer tarafından karşılandı.

Burada kendisin bekleyen partililerle selamlaşan ve yöneticiler ile bir süre görüşen Bakan Canikli daha sonra vatanın birliği ve bütünlüğü için, milli iradenin devamı uğruna canını feda eden Beykoz’un 15 Temmuz şehidi Hasan Kaya’nın ailesini ziyaret etti. Bakan daha sonra Beykoz Giresun İli Görele İlçesi Kırıklı Beldesi Kültür Kalkındırma ve Dayanışma Derneğinde hemşerileri ile bir araya gelerek Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Soğuksu Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek, esnafa hayırlı işler dileklerinde bulunan Bakan Canikli’nin ziyaretleri sırasındaki renkli görüntüler ve esprilerde yüzlerde tebessüm bıraktı. Bir erkek kuaförüne giren Canilkli, burada berber koltuğunda oturan bir kişinin saçını kesti. Berberden sonra çok sayıda işletmeci ve vatandaşı ziyaret eden Canikli, bir taksi durağı önünde bekleyen şoför esnafın davetini kırmayarak, durakta konuk oldu. Esnafın sorunların ve sıkıntıları hakkında bilgi toplayan Bakan Canikli, bir fırına girerek, ekmek pişirmeyi de ihmal etmedi.

Bakan Canikli Beykoz'da hoş bir seda bıraktı
Bizi Takip Edin