Bakan Kaya Beykozlu şehit ailesini ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Beykoz'da 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Murat Akdemir'in ailesini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Beykoz’da 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Murat Akdemir’in ailesini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında şehit olan Murat Akdemir’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya ziyareti sırasında, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ve Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici de eşlik etti.

Kaya, Kurban Bayramı boyunca ve bugün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olanların yakınları ile gazileri ziyaret etti. Ziyaretleri kapsamında Akdemir ailesinin Beykoz’daki evine giden Bakan Kaya’yı, şehit Murat Akdemir’in babası İsmail Akdemir kucağında torunu Muhammed Efe ile kapıda karşıladı. Bakan Kaya, ziyareti sırasında, şehit Murat Akdemir’in oğlu Muhammed Efe ile yakından ilgilendi. Aileye başsağlığı dilekleriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın selamlarını ileten Kaya, şehit çocuğu Muhammed Efe’ye oyuncak araba hediye etti.

Bakan Kaya Beykozlu şehit ailesini ziyaret etti
Bizi Takip Edin