Beykoz'dan Niğde'ye demokrasi şehitleri unutulmadı

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı Niğde'de Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in, Başkan Çelikbilek de Beykoz'da  15 Temmuz Demokrasi Şehitleri'nin kabirlerini ziyaret etti.

Kurban Bayramı'nda Niğde'ye giden Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı,  şe

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı Niğde’de Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in, Başkan Çelikbilek de Beykoz’da  15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’nin kabirlerini ziyaret etti.

Kurban Bayramı’nda Niğde’ye giden Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı,  şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in ailesi ve mezarını, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Beykoz’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’nin kabirlerini ziyaret etti.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara’daki Özel Kuvvetler Komutanlığı’nı ele geçirmek isteyen darbeci General Semih Terzi’yi öldürdükten sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in ailesi ve mezarını ziyaret etti.

Kaymakam Katırcı: Uğruna can verdiğin emanetin namusumuzdur

 Kurban Bayramı’nda Niğde’nin Bor İlçesi’ne bağlı Çukurkuyu Beldesi’ne giderek  Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in ailesi ve mezarını ziyaret eden Kaymakam Katırcı sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden şu açıklamayı yaptı; “Vatanımın asil kahramanı..  Alçak darbe girişiminin şerefsiz lideri terörist Semih Terzi’yi cehenneme gönderen şeref timsali Ömer ‘halis’ ‘demir’in istirahatgahındayız..  Bu vatan bizim Ömer’im..  Otuz kurşun yedin bedelini ödedin.. Bu vatan bizim Ömer’im.  Uğruna can verdiğin emanetin namusumuzdur… Nur içinde yat yiğidim.”

Yücel Çelikbilek: Onlara bir ömür minnettar kalacağız

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninin ardından Başkan Çelikbilek de, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’nin kabirlerini ziyaret etti. Her vesileyle ‘Şehit Aileleri Bize Allah’ın Emanettir’ diyen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Demokrasi Şehitleri’nin kabri başında dua etti. Başkan Çelikbilek, Beykozlu Şehitler Hasan Kaya ve Murat Akdemir’in kabirlerini ziyaret etti.

Başkan Çelikbilek: ‘Ortaya çıkan birliktelik ruhuyla, dünyada hiçbir örneği olmayacak şekilde tankların, tüfeklerin önüne çıkarak tarihe ismini yazdıran Şehitlerimize Allah rahmet etsin, ailelerine sabır diliyorum. Bütün bu acıların en kısa süre içinde sona ermesini ve ülkemizin huzurlu günlerine kavuşmasını temenni ediyorum. Şehitlerimiz bizim birbirimize ve bu güzel vatana ne kadar muhtaç ve bağlı olduğumuzu bir kez daha kanıtlamıştır. Onlara bir ömür minnettar kalacağız. Aziz hatıralarını daima yaşatacağız. Emanetlerini sahip çıkacağız.’ diye konuştu.

Beykoz'dan Niğde'ye demokrasi şehitleri unutulmadı
Bizi Takip Edin