Baki: Beykoz'u daha sağlıklı geleceğe taşımak istiyorum!

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Yüksel Baki,  Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi.

 AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Yüksel Baki, Mihrabat Korusu'…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Yüksel Baki,  Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi.

 AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Yüksel Baki, Mihrabat Korusu’ nda düzenlendiği kahvaltı ile Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanlarını ağırladı.

Av. Yüksel Baki,  Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ile kahvaltı da bir araya geldi. Spor Kulüpleri Başkanlarının yanı sıra yerel basın temsilcileri de bu toplantıya katıldı. Baki, konuşması sırasında spora ve sporcuya verdiği değeri vurguladı. Ayrıca, aday olması durumunda Beykoz’ da spor adına yapmak istediklerinden bahsetti.

Yüksel Baki: Ben içinizden biriyim!

Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Yüksel Baki, şunları söyledi: “Ülkemiz başta olmak üzere ilçemizde de yerel seçimler başladı. Bende 23 Eylül’ den bu yana Ak Parti’ den aday adayı olarak sahada çalışmalarıma başladım. Bugüne kadar gerek sivil toplum kuruluşlarıyla gerek muhtarlarımızla gerekse de toplumumuzdaki kanaat önderlerimiz ile bu fikrimizi paylaşarak desteklerini aldım. Şimdi de kulüp başkanlarımı ağırlamaktan burada gurur duyuyorum. Sizinle burada buluşmamın amacı, aday olunca bunları bunları yaparım değil de sizinle istişare etmek, sizlerle hasbihal etmek için bir araya geldim. Eğer bir ilçenin sorunlarını öğrenmek istiyorsanız, spor kamuoyunu dinlemek zorundasınız. En doğru bilgiyi onlar bilirler ve karar verirler. İnşallah, aday olursak bizde ilçemizde sporun gelişmesini, sporun ve sporcunun sorunlarını birlikte konuşacağımız, çözüm bulacağımız bir yapıyı sizlerle oluşturacağımı düşünüyorum. Yine ilçemizde sporun tabana yayılması, her yaştan insanın spor yapabilmesi için birlikte imkanları oluşturacağız. Ben içinizden biriyim. Kulüplerin sorunlarını çok yakından biliyorum. Göreve geldiğimizde, belediye bütçesi ölçüsünde biz her yıl ulusal ve uluslararası alanda dereceye giren sporcularımızı, antrenörlerimizi, hocalarımızı ödüllendirmek suretiyle sporu ve sporcuyu teşvik ederek Beykoz’ u daha sağlıklı geleceğe taşımayı istiyorum. Unutulmaya yüz tutmuş sporlarında Beykoz’ da yeniden canlanmasını sizinle birlikte sağlamak istiyorum. Ayrıca belediye de sadece spor birlikleri ile ilgilenen bir müdürlükte açmak istiyorum.” dedi.

Asım Özdemir: Spor yapan insanlarımız sağlıklı nesiller yetiştiriyor!

Av. Yüksel Baki, sözü fazla uzatmadan konuşmasını Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir’ e devretti. Özdemir ise düşündüklerini: “ Biliyorsunuz, önümüzde önemli bir seçim ve birçok adayımız var. Ne kadar çok aday o kadar çok Beykoz için iyi olduğuna inanıyorum. Spor camiası olarak adaylarımızdan öncelikle Beykoz’ da sporun ve spor kulüplerinin yeniden yapılandırılmasını birlikte çözmek istiyoruz. Belediye bizi temsil edecek spor danışmasının olması da bizim için önemli. Bu kişinin de bizlerden olması ayrıca çok önemli. Bizim spor camiası olarak yeni bir sloganımız var: “ Spor yapan insanlarımız, zinde ve sağlıklı nesiller yetiştiriyor!” Bu slogandan yola çıkarak başkan adaylarımızdan bunu talep edeceğiz. “ şeklinde ifade etti.

Yüksel Kılıç: Spor ile ilgili yeniliğe ve atılıma gençlerimizin ihtiyacı var!

Akbaba Köyü Muhtarı ve Akbaba Spor Kulübü Başkanı Yüksel Kılıç’ ta konuşmaya dahil olarak şunları söyledi: “Aday adayı olan tüm arkadaşlarımızın Allah yolunu açık etsin. Düşünceleri, Beykoz ile her dalda her konuda Allah için yola çıkan arkadaşlarımızın yolu açık olsun. Çünkü Beykoz ilçemiz yapılanmaya veya yaptırıma ihtiyacı olan bir yerimizdir. Beykoz ile ilgili yapılan aday adayı olan arkadaşlarımızın davetlerine hassasiyet gösterelim. Spor ile ilgili yeniliğe ve atılıma gençlerimizin ihtiyacı var. Bu konularda birlikte hareket edersek, başarılı şeylere imza atmış oluruz.” dedi.

Abdullah Yümsel: Beykoz Sporları birliğimizin varlığı sayesinde oldu!

Son olarak düşüncelerini belirtmek üzere Bisk Kurucu Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Aday Adayı Abdullah Yümsel, ayağa kalkarak açıklamalarda bulundu. Yümsel: “ Eskiden belediyecilik anlamında kimsenin gündeminde spor yoktu. Ama şimdi her siyasi partimiz programına sporu ikinci, üçüncü sıraya koymaya başladı. Bu, Beykoz Sporları Birliğimizin varlığı sayesinde oldu. Ve desteklerini almaya başladık. Birbirimizi sevelim, belediyemizin karşısında dik duralım ve karşılığında yardımımızı alalım. Spor konusunda çok eksiğimiz var sadece Beykoz için değil, bunun siyasi bir politika haline gelmesini istiyorum. Amatör Spor Kulüplerinin tüm sorunlarını eğer meclise girebilirsem tüm gücümle çaba harcayacağım. “ şeklinde konuştu.

Baki: Beykoz'u daha sağlıklı geleceğe taşımak istiyorum!
Bizi Takip Edin