Barış Manço Beykoz'daki mezarı başında anıldı

Barış Manço, ölümünün 15. yıldönümünde ailesi ve sevenleri tarafından Beykoz Kanlıca'daki mezarı başında anıldı.

Ünlü sanatçı Barış Manço, ölümünün 15. yıldönümünde ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anıldı. Tören sonrası Cem…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Barış Manço, ölümünün 15. yıldönümünde ailesi ve sevenleri tarafından Beykoz Kanlıca’daki mezarı başında anıldı.

Ünlü sanatçı Barış Manço, ölümünün 15. yıldönümünde ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anıldı. Tören sonrası Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca, üzerinde “Barış” yazan bir kolyeyi Lale Manço’ya hediye etti.  

Manço’nun Beykoz Kanlıca’daki mezarı başında düzenlenen törene,  oğulları Doğukan Manço ve Batıkan Manço, eşi Lale Manço ve çok sayıda seveni katıldı. Barış Manço adlı şehir hatları vapuru ile Kanlıca’ya gelen ziyaretçiler ünlü sanatçını mezarına ulaştı. Manço’nun mezarı başında dualar okunurken, bazı hayranlarının gözyaşlarına boğulduğu görüldü. Lale Manço Barış Manço’nun mezarını çiçeklerle süsledi. 

 Tören ardından konuşan Barış Manço’nun eşi Lale Manço, “Bütün sevenleri ile birlikteyiz. 15 yıldır onu yalnız bırakmadık. Gittikçe çoğalan ailelerle geliyoruz. Bana onu ilk buraya getirdiğimiz günü hatırlatıyor eş bir kalabalık gibi. Gelenlere teşekkür ediyorum” dedi. 

 Tören sonrası Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca, eşinden kalan ve üzerinden “Barış” yazan kolyeyi, Lale Manço’ya hediye etti.

(İHA)

Barış Manço Beykoz'daki mezarı başında anıldı
Bizi Takip Edin