Başesgioğlu ve Köseler İncirköy halkıyla buluştu

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu ve MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İncirköy halkına seslendi.

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu beraberinde MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İncirköy halkına…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu ve MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İncirköy halkına seslendi.

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu beraberinde MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İncirköy halkına seslendi.

 Görentaş Köyü Derneği’nde düzenlenen toplantıya, ilgi oldukça büyüktü. Başta MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu olmak üzere; MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, İlçe Başkanı Ali Emanet, MHP İl Başkan Yardımcıları Abdulkadir Aydoğdu, Oğuzhan Karaman, Ali Külünk ve Şerafettin Baydaroğlu, KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık, belediye meclis üyesi adayları, parti mensupları ve mahalle sakinleri gerçekleşen toplantıya katılanlardı.

Başesgioğlu, Beykoz’un önemli bir yer olduğunu vurguladı. Mevcut yönetimi eleştirerek Beykoz’da rant adına bir şeyler yapıldığını söyleyen Başesgioğlu, Beykoz’u bu çıkardan koruyabilecek tek adresin Alaattin Köseler ve ekibi olduğunun üstüne basa basa dile getirdi.

Emanet: Alaattin Köseler’in yapacağı hizmetlere kefilim!

Açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet, seçim irtibat bürosunu ilk olarak İncirköy Mahallesi’nde açtıklarını hatırlatarak 30Mart seçimlerinin önemine değindi. ‘30 Mart’ta sizler son sözü söyleyeceksiniz’ diyen Emanet,  Alaattin Köseler’in 1999-2004 yılları arasında belediye başkanlığı görevi boyunca kimsenin malını kimseye çarçur etmediğini, etmeye çalışanlara müsaade etmediğini tespit ettiğini ve parti olarak kendisine güvendiklerini belirtti.  Emanet, Beykoz Belediyesi’nin 154 trilyon borcunun kamuoyuna açıklandığını ifade ederek harcamaların Beykoz’a hizmet olarak geri dönmediğinin altını çizdi. Alaattin Köseler’in seçildiği takdirde yapacağı hizmetlerden dolayı MHP Beykoz adına İlçe Başkanı olarak kefil olduğunu sözlerine ekledi.

Köseler: Bütün derdi 30 Mart’ı aşmak!

Ali Emanet’in ardından konuşan Alaattin Köseler ise Beykoz’un mülkiyet sorunlarına değinerek şu ifadelerde bulundu: “Biz MHP kadroları olarak Beykoz’un kaderini Beykozlular belirlesin diyoruz.  Mülkiyet anlamında oynanan fakat Beykoz halkına anlatılmayan gerçekleri bu kadrolar size seçim öncesi ve sonrası en ufak bir gizlilik kalmamak anlamında her şeyi sizinle paylaşacak. Özel Proje Alanlarındaki mahalleleri planlamadan seçim kapıya dayandı ve kadastral parsel üzerinden satacağım diye vatandaşın karşısına çıktı. Çok ciddi problemler bekliyor. Beykoz’u planlamadan bu satışları yaparsa bu halkı çok büyük, içinden çıkılmaz, hisseli duruma getiren problemler bekliyor. 30 Mart yerel seçim tarihine yetiştiremedi bu planları ve halka havucu uzattı. Bütün derdi 30 Mart’ı aşmak. Siz bakmayın pankartlarda 2B problemini çözdük diyen anlayışa. Size ne sattığını sizin bilmeniz lazım. Siyasi yandaşına ticaret alanı veriyorsa ona rant aktarıyorsa, diğer taraftan uzak olduğu Beykozlu bir kişiye aynı fiyata yolu satıyorsa ikisinin arasındaki bu eşitsizlik birisini zengin edecek birisini fakirleştirecek. 12 senedir hükümet 2B sorununu çözemedi.  Fabrikalar kapatıldıktan sonra gençlerimiz işsiz, gelecek kaygısı taşıyorlar.  Özel proje alanlarında Beykozluyla beraber MHP kadroları beraber plan yapma sözü veriyoruz. Beykozlunun istemediği hiçbir alanı Beykozlunun istemediği bir şekilde değerlendirmeyeceğiz”.

Başesgioğlu: Doğru adres Alaattin Köseler ve ekibidir!

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, 30 Mart seçimlerinin iki yönü olduğunu belirterek; “Birincisi yerel ölçekte Beykoz’un hayati sorunlarının çözümü konusunda yönetimi emanet edeceğiniz ekibi seçmeniz gerekecek. Beykoz’u bekleyen şöyle bir tehlike var: Buranın yıllardır devam eden bir imar sorunu var. Ama şöyle de bir bakış açısı var: Beykoz’un çözülmemiş bu imar sorununu fırsat bilerek burada rantın iştahını kabartan bir potansiyel var. Bu potansiyelden ilçemizi korumak lazım.  Bunu Ankara’dan emir ve talimat almayan bir yönetim ancak sağlayabilir. Doğru adres ise Alaattin Köseler ve ekibidir. Bu seçimin ikinci yönü ise 30 Mart’tan sonra ülkemizde yaşanması muhtemel olaylara ilişkin de bir anahtar olması bakımından arz ettiğim önemdir. Yaşadığımız olaylar normal olaylar değil. Bu olayların devam etmemesi için mevcut iktidarın bir ikaza ihtiyacı var. İstanbul’un göbeğinde gencecik çocuklar ölüyor. Ama hükümetin performansı ortada,  bu şekilde yola devam etmesi mümkün değil ve artık sizin de sırtınıza çok ağır bir yük olmaya başladı. Hepimizin güvenli limanı MHP’dir. MHP’ye bu seçimlerde vereceğiniz her oy bölünmeye, yolsuzluğa, rüşvete karşı bir karar olacaktır” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Toplantı sonrasında, tüm partililer bir araya gelerek birliktelik pozu vermeyi de ihmal etmedi.

Başesgioğlu ve Köseler İncirköy halkıyla buluştu
Bizi Takip Edin