Çelikbilek'ten Doğu Karadenizliler Derneği'ne ziyaret

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği'ne ziyarette bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı ve yeni dönem AK Parti Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Beykoz'daki Sivil Toplum Örgütlerine (STK) ziyaretlerini sürdürüy

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği’ne ziyarette bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı ve yeni dönem AK Parti Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Beykoz’daki Sivil Toplum Örgütlerine (STK) ziyaretlerini sürdürüyor. Her konuşmasında STK’lara verdiği öneme değinen Çelikbilek, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği’ne ziyarette bulunarak STK’ların toplum içerisindeki etkin rolüne ve önemine bir kez daha orada değindi.

Doğu Karadenizliler Dernek Başkanı Emin Yavuz derneğin kapılarını; Yücel Çelikbilek ve ona eşlik eden AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’e açtı. Metin Külünk’te, şu an ülkede yaşanan durumun Türkiye’nin 12 yılda yaşadığı büyük değişimi hazmedemeyenlerin bir şekilde bunu engelleyerek Türkiye’nin zayıflatılmak istendiğini söyledi.

Yavuz: Derneğimizde her yöreden insan var!

Dernek Başkanı Emin Yavuz, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdikten sonra derneklerini kısaca tanıtmak istediğini ifade etti. Yavuz: “Bizim derneğimizin farklı bir yönü de her yöreden insanların buraya gelmesidir. Bizim aramızda ayrım yapılmaz, neticede hepimiz Beykoz’da yaşıyoruz. Derneğimizin kuruluş amaçlarından biriside hatta en başta gelen sebebi Beykoz’da en güzel hizmeti verebilecek kurs ve eğitim alanları sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Çelikbilek: Beykoz için yapılan her güzel şeyin arkasındayız!

Yavuz’un konuşmasının sonrasında sözü devralan Yücel Çelikbilek, Doğu Karadenizliler Derneği’nin Beykoz’da çok önem taşıdığını ve bunu da Beykoz halkının bildiğini belirterek; “Gerek hizmetlerinde gerekse de yapmış olduğu önemli faaliyetlerinde Beykoz’a büyük katkı sağlayan bir dernektir. Doğu Karadenizliler Derneği yapmış olduğu hizmet karşılığında bizlerden her zaman destek verilecektir. Beykoz için yapılan bütün güzel faaliyetler için bizim her zaman kapımız açıktır. Bize gelip şunu diyebilirsiniz: Beykoz için biz bunu düşünüyoruz? Düşündüğünüz şeyler olumlu ve Beykoz’a faydalı olacaksa hiç durmayın kapımız sonuna kadar açık buyurun gelin” diyen Çelikbilek, Beykoz adına hazırladığı projelerinden de bahsetti. Beykoz’da mülkiyet sorununda önemli bir adım atıldığına değinen Çelikbilek, ‘Beykozlu Beykoz’da kalacak’ sloganlarının doğruluğunu burada bir kez daha altını çizerek vurguladı.

Külünk: 12 yılda Türkiye büyük değişimi gerçekleştirdi!

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, anlatılanları desteklemek ve uygulamak için Ankara’da canla başla mücadele verdiklerini söyledi ve: “Ben bu mücadeleden asla bıkmam. Çünkü yolumuz uzun, daha çok hizmet için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız. Henüz yolun başındayız. 12 yılda Türkiye büyük değişimi gerçekleştirdi. Bu değişim 50-60 yıl da yapılamayanlarla eşitlenmiş oldu. Türkiye’deki bu değişim ve yükselişin asıl sahipleri siz değerli halkımızsınız. Zayıflatılmak ve küçültülmek istenen Türkiye’yi yükselten sizlersiniz. Demokrasinin iki vazgeçilmezi vardır: Biri sandık, diğeri millet. Bu ülkede kim söz söyleyecekse sandık ve millet üzerinden söylemelidir. Olup biten, maksadını aşan, bu ülkenin istikrarını yok etmek isteyen bütün karşı duruşlara biz sandık ve millet diyerek sandık başında cevap vereceğiz. Biz irademizi sizden aldık irademizi de size teslim ederiz. Kimileri 30 Mart’ta başarılı olamayacaklarını bildikleri için işin boyutunu aşarak sokakları tetiklemeye çalışıyorlar. Biz siyaset yapıyoruz çünkü biz AK Parti’yiz” ifadelerinde bulundu.

Çelikbilek'ten Doğu Karadenizliler Derneği'ne ziyaret
Bizi Takip Edin