Başkan Aydın mutlu Beykoz için yeni projelerini tanıtacak

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın,  2024-2029 döneminde mutlu bir ilçe için hayata geçirmeyi planladığı projeleri lansman programıyla ilçe kamuoyuna sunacak.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın mutlu Beykoz için yeni projelerini tanıtacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçede yaşamı mutlu kılmayı hedefleyen ve gençlerin hayallerini gerçekleştirebileceği bir Beykoz parolasıyla yola çıkarak hazırlanan yeni projelerini büyük bir lansman ile tanıtacak.

BEYKOZ’DA HİZMETLER HIZ KESMEDEN SÜRECEK

2019’da “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla hizmet bayrağını devr aldığı Beykoz’da hayatın her alanına dokunan yatırımlara imza atan Murat Aydın’ın, çocuklardan gençlere, yaşlılardan kadınlara her kesimin yüzünü güldürecek projelerle kamuoyunun karışına çıkacak.

“Beykoz İçin Hız Kesmeden Devam” hedefiyle hazırlanan, ilçede yaşamı daha güzel kılacak yeni yatırımların görücüye çıkacağı toplantıda; ulaşımdan sağlığa, spordan sosyal hayata büyük projeler yer alıyor.

Başkan Murat Aydın’ın ilçe sakinlerinin beklentileri doğrultusunda yeni dönem hizmet yol haritasını açıklayacağı programa geniş katılım bekleniyor.

TARİH: 9 Mart 2024 Cumartesi

YER: Beykoz Sahili

SAAT: 19.30

Başkan Aydın mutlu Beykoz için yeni projelerini tanıtacak

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin