Başkan Çelikbilek coşku ve sevgiyle karşılandı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek çalışanları tarafından belediyede coşku ve sevgiyle karşılandı .

İlçe sakinlerinin belediye başkanlığı görevi için yeniden teveccüh gösterdiği Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek çalışanları tarafından bel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek çalışanları tarafından belediyede coşku ve sevgiyle karşılandı .

İlçe sakinlerinin belediye başkanlığı görevi için yeniden teveccüh gösterdiği Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek çalışanları tarafından belediyede coşku ve sevgiyle karşılandı. Belediye personeli Başkan Çelikbilek makamına çıkarken yoluna gül döktü.

Belediye girişinde başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Başkan Çelikbilek bugüne kadarki gayretli çalışmaları dolayısıyla tüm personeline teşekkür etti ve gelecek 5 yılda ilçeyi çok güzel günlerin beklediğini söyledi.

Konuşmasında demokrasinin önemini vurgulayan Başkan Çelikbilek:“Belediye çalışmalarında gösterdiğiniz gayret için hepinize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. En iyi hakem halktır. Çalışmalarınız halkın takdirinde karşılığını buldu. Halk kararını bu şekilde verdi. Toplumda farklı düşünceler olacaktır, insanlar birbirlerini anlayabilmeliler, dinleyebilmeliler. Sonuç ne olursa olsun bir birimize saygı duracağız. Bu demokrasinin gereğidir. Maalesef en güzel işler, en kutsal işler bile bazı kesimler tarafından arazide farklı değerlendirildi, fakat halkımız en güzel kararı ve cevabı verdi. Kazanan da yine halkımız oldu. Beykoz geleceğin 5 yılında güçlenen ve gelişen bir ilçe olacak. İlçemizi değiştirecek ve geliştirecek hizmetlere gönül gönüle kardeşçe devam edeceğiz. Beykozluların yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Beykozlu hanımların, gençlerin, çocukların geleceği aydınlık olsun istiyoruz. Beykoz’u gönül zenginliği içinde en güzel yerlere getirmek istiyoruz. Beykozlu geleceği konusunda endişe etmesin isityoruz. Bu konudaki en önemli görev belediyeye düşüyor. Sizlerin bu belediyenin 10 yılında emeği var bundan sonraki 5 yılında da olacak. Belediyeye emeği geçen siz kıymetli mesai arkadaşlarıma en kalbi teşekkürlerimi sunuyor, ilçenin kaderini değiştirecek çalışmalara hep birlikte imza atacağımızı ümit ediyorum‘ dedi.

Konuşmasının ardından makamına geçen Başkan Çelikbilek’i ilçe sakinleri de sevgiyle karşıladılar ve tebrik ettiler. 

Başkan Çelikbilek coşku ve sevgiyle karşılandı
Bizi Takip Edin