Başkan Çelikbilek 'Köşe Yazarları Sofrası'na konuk oldu

Beykoz Güncel Haber ‘Köşe Yazarları Sofrası'nın bu haftaki konuğu Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek oldu.

Yeni yayın dönemine farklı bir giriş yapan Beykoz Güncel Haber, kadrosuna dahil ettiği renkli yazar kadrosu ile Beykoz'un…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Güncel Haber ‘Köşe Yazarları Sofrası’nın bu haftaki konuğu Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek oldu.

Yeni yayın dönemine farklı bir giriş yapan Beykoz Güncel Haber, kadrosuna dahil ettiği renkli yazar kadrosu ile Beykoz’un önemli isimlerini “Köşe Yazarları Sofrası”nda bir araya getiriyor. Beykoz’un önemli isimlerini 15 gün arayla konuk olarak ağırlayan Beykoz Güncel Haber Köşe Yazarları, Kaymakam Ahmet Katırcı’dan sonra Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i misafir etti.

Beykoz Güncel Haber Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk’ün ev sahipliğinde Beytaş Hobi Bahçesi’nde gerçekleşen “Köşe Yazarları Sofrası”na Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Basın Danışmanı Muzaffer Topçu’nun yanı sıra Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, gazetenin kurucularından Erdoğan Coşkun Çap, Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk ve Haber Müdürü Burcu Çelik ile köşe yazarları Haşim Aydın, Adnan Çeliker, Deniz Yıldız, Özer Güneş, Sueda Muradoğlu, Burhan Bakır, Mustafa Minga, Mustafa Babuz, Sadullah Kabahasanoğlu, Gonca Jale Peker, Cihan Bağdatlı ve Bilge Bülbül katıldı. Mazeretleri olan Ali Bilir, Şeref Kaçmaz, Ayşe Nur Kapusuz ve Süleyman Çalık geceye katılamayan isimler oldu.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz yapmış olduğu açılış konuşmasında gazetenin kuruluşundan bugüne geldiği noktayı anlatarak bazı teknik detayları paylaştı. Google Analytics verilerine göre 2015’de olduğu gibi 2016 Ocak ve Şubat ayında 80-90 bin aralığında farklı kullanıcının 130-140 bin aralığında sayfa görüntülemesi yaptığını söyleyen Fatih Yılmaz “çeşitli engelleme girişimlerine rağmen 2015’de olduğu gibi 2016’da da Beykoz’un en çok okunan haber sitesiyiz.” dedi.

“Köşe Yazarları Sofrası”nın formatından da kısaca bahseden Yılmaz, amaçlarının samimi bir ortamda kayıt tutulmadan konuşulmayanların konuşulması, yazılması gerekenlerin ise yazarların köşesinde yazması gerektiğini söyledi.

Köşe Yazarları’n soruları ile başlayıp, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in verdiği samimi cevaplar ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren programda; mülkiyetten projelere, anılardan geleceğe dair bir çok konu konuşuldu.

Toplantı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Başkan Çelikbilek 'Köşe Yazarları Sofrası'na konuk oldu
Bizi Takip Edin