Başkan Çelikbilek'ten Beykoz Güncel'e ziyaret

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Güncel Haber'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Güncel Haber'e bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yğcel Çelikbilek'e ziyaret esnasında yardımcıları Muhammet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Güncel Haber’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Güncel Haber’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yğcel Çelikbilek’e ziyaret esnasında yardımcıları Muhammet Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan ile Basın Danışmanı Abdurrahman Fidancı eşlik etti.

Başkan Çelikbilek ve yardımcılarını, Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Coşkun Cap ve Nazım Keskin tarafından ağırlandı.

Gazetemizde yaklaşık 2 saat süren ziyarette Çelikbilek, Beykoz hakkında güncel ve önemli mesajlar verdi.

Çelikbilek: İlk defa planlarımızı biz yapıyoruz

“ 80 yıldır kronikleşen mülkiyet sorununun %80′ lik bölümünü çözdük. 2B, vakıf arazileri ve Büyükşehir Belediyesi arazilerini vatandaşımıza devrediyoruz. Yıllardır vatandaşın lehinde olmayan planları planlama şirketlerine değil, belediyemizin bünyesinde yapmaktayız. Bu da Beykoz’ un ilklerindendi. İlk defa planlarımızı biz yapıyoruz.” dedi.

Yücel Çelikbilek konuşma esnasında Beykoz’ da gündemde olan projelerinden de bahsetti.

Beykoz ve Beykozlular ilkleri yapar

“ Karlıtepe projemiz İstanbul’ un seyir kulesi olacaktır. İstanbul sahabelerle anılan bir kenttir. Başta Sultan Eyüp Sultan Hazretleri… Ancak, İstanbul bir peygamberler şehridir. Hz. Yuşa A.s bizim şehrimizin manevi büyüğü ve şerefli konuğudur. Bu da bizim ilçemiz Beykozumuzdadır. Yuşa tepesini inanç turizmin merkezi yapacağız. Alt yapısı bitti, projelendirdik ve inşallah yapımına başlayacağız. Kalan Riva projesi, Batı Avrupa’ da ki kalan şehirleri aratmayacak bir projedir. İnşallah Kanal İstanbul projesinden sonra Kanal Riva projesi yerel değil, ulusal bir proje olarak öne çıkacaktır. “ dedi.

Başkan Çelikbilek ayrıca “ Yine sizlere bir ilkten bahsetmek istiyorum. Anadolu yakasının en prestijli nikah salonunu Beykoz’umuza kazandırıyoruz. Bu ve benzeri projelerimiz devam edecek. Beykoz ve Beykozlular ilkleri yapar, alışsın diyorum.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Yaklaşık iki saat süren ziyaret esnasında gündem dışı hoş sohbetli gerçekleştiği ziyarettte Beykoz Güncel Haber ekibi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibine ziyaretinden ötürü teşekkürlerini belirtti.

Başkan Çelikbilek'ten Beykoz Güncel'e ziyaret
Bizi Takip Edin