Beykozlu Sinoplular pazar kahvaltısında buluştu!

SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker' in öncülüğünde düzenlenen Pazar kahvaltısında Sinoplular bir araya geldi.

SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker' in öncülüğünde düzenlenen Pazar kahvaltısında tüm Sinoplular bir araya…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker’ in öncülüğünde düzenlenen Pazar kahvaltısında Sinoplular bir araya geldi.

SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker’ in öncülüğünde düzenlenen Pazar kahvaltısında tüm Sinoplular bir araya geldi.

SİYAD Beykoz Şubesi’nin Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu üyeleri ve ailelerinin yer aldığı sabah kahvaltısında Başkanı Adnan Çeliker’ in AK Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına tam destek çıktı.

Beytaş Teras Cafe’de gerçekleştirilen sabah kahvaltısında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve SİYAD Genel Başkanı Sebahattin Sungur’da davetliler arasındaydı.

Adnan Çeliker: Çalışmalarımızı ailelerimizin verdiği güç ile yaptık

SİYAD Beykoz Şube Başkanı Adnan Çeliker’ in yapmış olduğu açılış konuşmasında “ Öncelikle katılan tüm arkadaşlarımıza katılımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Pazar günü kahvaltıları çok özeldir ve güzeldir. Çünkü herkes o gün ailesiyle kahvaltı yapmak ister. Bizde bunun arkasında bizlere destek gösteren ailelerimize, eşlerimize teşekkür etmek amacıyla genişletilmiş bir aile kahvaltısı düzenlemek istedik. Nedeni, önümüzdeki ay SİYAD’ ın üçüncü yılı doluyor. Büyük bir maraton içerisindeydik.  Bu üç yılda neler yaptık ki? Neler yapmadık? İftar sofraları düzenledik, aşure günleri yaptık, sinemaya gittik, panayır yaptık, şenlikler düzenledik, kan bağışı yaptık. Bunların hepsini SİYAD’ ın gücü ve ailelerimizin verdiği güç ile yaptık. Bu kahvaltı ailelerimize ufak bir teşekkür.” dedi.

Sebahattin Sungur: Beykoz SİYAD dernekçiliğin lokomotifidir

Adnan Çeliker’ in konuşmasının ardından SİYAD Genel Başkanı Sebahattin Sungur konuşmasında şunları söyledi:  “Adnan Başkanımız, gerçekten güzel şeyler düşünüyor. Üç yılı sizlerle beraber burada bir kahvaltıda topladı. Bu bir vedalaşma değil muhakkak daha üç yılları beraber geçireceğiz. Teşekkür maksatlı bir düzenleme oldu. Beykoz SİYAD dediğiniz zaman son üç yılın Sinop Dernekçiliğinin lokomotifi gibidir. Gençlerimize o kadar önem verdiniz ki gençlerimiz SİYAD’ ın yapısını değiştirdi, Beykoz’ un yapısını değiştirdi. Ve böylece bir gençlik çalışması başlattık. Öncelikle bayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Esasında bizim bu dernekçiliğimizde en çok madur olan sizlersiniz. Ve en çok madur olan bizim küçük çocuklarımız. Biz hizmet peşinde koşarken, siz hakkınızı helal edin diyorum. İnşallah belediye başkan aday adayı, meclis üyesi  yönetimlerinde de arkadaşlarımızı göreceğiz. “

Yücel Çelikbilek: Kadınlarımızın el attığı her yerde bir düzgünlük olur

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise kadınlarımızı önemine değinen bir konuşma ve genel gündem konusu olan bazı konulara değindi. Çelikbilek: “ Böyle güzel bir kahvaltıda bizi toplandığınız için başkanımıza teşekkür ediyorum. Aşağıda bizim 20 bin kitaptan oluşan bir kütüphanemiz, kurslarımız, kültür merkezimiz var. Bunlardan Beykoz’ un yararlanması için örnek teşkil etmek istiyorum. Kadınlar artık toplumun her kesiminde yer alıyorlar. Özellikle bu toplumun temel taşı AK Parti’ nin bugün Türkiye’ de iktidara gelişinin 3 Kasım 2002′ de başlayan 12 sene oldu hamdolsun. AK Parti daha çok kadınların üye olduğu bir siyasi parti. Bizler kadınlarımızla her ortamı, her hizmet ortamını paylaşmaya gayret ediyoruz. Kadınlarımız her yere el atarlarsa her yerde bir düzgünlük olur. Bu bir gerçektir. Kadınlarımız bizler için önemlidir. Ve inşallah Türkiye’ nin kalkınmasında yardımlarda bulunurlar.

Biz düşenin dostuyuz

“ Şu anda yapılan Marmaray çalışmasını dünyadan gıpta ediyorlar. Açılışına cumhurbaşkanı ve başbakan katıldı. Açılışında dua ettiklerini görünce Japon Cumhurbaşkanı amin diyor. Ama bazı kesimler biz niye amin diyoruz, işimiz duaya mı kaldı diyoruz. Evet, bizim hayattaki bütün işlerimiz duadır, duasız işimiz olmaz. Çünkü dua müminin en kuvvetli silahıdır. Düşenin dostu olmaz derler ama biz düşenin dostuyuzşeklinde konuştu

Beykozlu Sinoplular pazar kahvaltısında buluştu!
Bizi Takip Edin