Başkanla sabah buluşmaları devam ediyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in çalışmalarını paylaştığı ve vatandaşları dinlediği “Beykozlularla Sabah Buluşmaları” devam ediyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ilçe sakinleriyle bir araya geldiği, hizmetlerle çalışmaları pay

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in çalışmalarını paylaştığı ve vatandaşları dinlediği “Beykozlularla Sabah Buluşmaları” devam ediyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinleriyle bir araya geldiği, hizmetlerle çalışmaları paylaştığı, projeleri aktardığı ve vatandaşları dinlediği “Beykozlularla Sabah Buluşmaları” devam ediyor.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçe sakinleriyle kucaklaştığı “Beykozlularla Sabah Buluşmaları”nın son adresi Ortaçeşme Merkez Camisi oldu. Ortaçeşme’de kılınan sabah namazının ardından cami lokalinde yapılan kahvaltıda, Başkan Çelikbilek vatandaşları dinledi, ilçeye ve mahalleye dair soruları yanıtladı.

İmar Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verildi

Başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de toplantıya iştirak ederek ilçe sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıda başkan danışmanı Nevzat Oral da belediye çalışmaları, projeler ve imar çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.

“Ortaçeşme Meydana Çıkıyor”

Programın ardından Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet, hızla sürdürülen Ortaçeşme Meydanı çalışmasını inceledi. Çalışmaların hızla sürdüğünü ifade eden Başkan Çelikbilek, Ortaçeşme, Çamlıbahçe ve Tokatköy halkının bu yaz aileleriyle Ortaçeşme Meydanı’nda keyifli akşamları geçireceklerini belirtti.

 

Başkanla sabah buluşmaları devam ediyor
Bizi Takip Edin