Batu: Beykoz için neler yapılacağını biliyorum!

AK Parti Beykoz Kurucu İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz Kurucu İlçe Başkanı ve belediye başkan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Kurucu İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz Kurucu İlçe Başkanı ve belediye başkan aday adayı olan Dr. Ahmet Hulusi Batu, Beytaş Teras Cafe’ de yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Dr. Ahmet Hulusi Batu, düzenlemiş olduğu çay daveti ile basına aday adayı olma nedenini ve seçim sürecine dair düşüncelerini anlattı. Batu, her ifadesinde, Beykoz’ u çok iyi tanıdığını söylemeyi ihmal etmedi. Batu’ nun yanında AK Parti Belediye Meclis Üyesi Necati Ak’ ta yer aldı.

İş ve siyasi hayatımdaki deneyimlerime güvendim!

 “ Benim bir felsefem var, esnaflığı bilen ve insan yönetip çalıştırmayı bilen insanlar bu tür bürokratik işlerde daha başarılı olur. Ben mesleki deneyimime güvendim. Bunun yanı sıra ben 3 dönem Beykoz İlçe Başkanlığı yaptım. O dönem Ak Parti kapanır iddialarına rağmen köy köy dolaşarak bu parti için çalıştık ve bu partiyi kurduk. Bu yüzden bu adam nerden geldi, diye düşünecek birinin olduğunu düşünmüyorum. Nasıl insanlar yeni bir teknolojiye ilgi duyduklarında eskisini değiştiriyorlarsa, böyle hizmetlerde de halkımızın daha iyisini daha yenisini talep edeceklerini düşünüyorum. İş ve siyasi hayatımdaki deneyimlerimin yeterli olduğunu düşünerek aday adayı oldum. Beykoz’ un en temelinden beri sorunlarını biliyorum ki o zaman iktidarda bile değildik. Bu yüzden Beykoz’ da neler yapılacağını biliyorum ve adayım.” dedi.

Batu, basından gelen Beykoz için yapabileceğiniz farklı proje nedir sorusunu şöyle aktardı;

Asıl projem şudur, halk ve yönetim arasında köprü kurmaya çalışmaktır!

“ İlçe başkanlığı yaparken bile karşımda bir muhalefet vardı. Ama ben karşımdakini her zaman değerlendirmeye çalıştım.  Herkese aynı yakınlıkta durdum. Değerlendiremediklerimi ise, bütün açıklığıyla anlatmaya çalıştım. Bu dönemde hiç gizli saklı bir şeyim olmadı. İlçe başkanı olduğum için, belediye başkanı ya da yönetimde olanlar kadar yıpranmadığımı düşünüyorum. Kendimi detaylara boğmadan, uğraşmadan kendime ve halkıma daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Korumalarla gezerek esnafın sadece elini sıkıp çekip gitmek istemiyorum. Asıl projem şudur, halk ve yönetim arasında köprü kurmaya çalışmaktır.” şeklinde konuştu.

Başbakan, sen iyi belediyeci olmuşsun, dedi!

Basının, mülkiyet sorununun partinize oy kaybettirdiğini düşünüyor musunuz? sorusuna Batu şöyle açıklık getirdi:

“ Partiye oy kaybettirdiği için zaten biz aday olduk.  Çok zaman oldu. Başbakanımız bir kongreye katılmıştı. O toplantıda, bazı bölgelerde lüks çatı saçaklarının birbirine değdiğini diğer taraflarda ise hiçbir şey yapılmadığını, 600 dönümlük yerin Karlıtepe’ nin park ilan ettiğini, 600 dönümlük park yerinin nerde göründüğünü ve hiç olmazsa oradaki evlerin park alanlarının dışında bırakılmasını kendisine söylemiştim. O zamanda Başbakan bana sinirlendi, azarladı birazda. Sen iyi belediyeci olmuşsun, dedi. Aday adayı olurken hiçbir şeyden etkilenmedim. Beykoz halkı ve teşkilatı için neler yapılacağını bildiğim için aday oldum.“ şeklinde belirtti.

Batu: Beykoz için neler yapılacağını biliyorum!
Bizi Takip Edin