Bayan Voleybol Takımı Karaman yolcusu

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hafta sonunda yapacağı Karamangücü müsabakası için bu gece yola çıkıyor.

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hafta sonunda yapacağı Karamangücü müsabakas

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hafta sonunda yapacağı Karamangücü müsabakası için bu gece yola çıkıyor.

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hafta sonunda yapacağı Karamangücü müsabakası için bu gece yola çıkıyor. Yeşil-mavili ekip karşılaşmanın hazırlıklarını sıkı bir antrenman döneminin ardından tamamlayıp hareket saatini beklemeye başladı.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz yapmış olduğu açıklamada ilk yarıdaki müsabakaya dikkat çekerek, “İlk maçı kaybetmiş olsak da ilginç bir istatistik çizerek toplamda rakibimizden daha fazla sayı almasını bilmiştik. Grubumuzda kendimize ilk sıralarda yer bulmak istiyorsak bu tür müsabakalara bir final maçı niteliğinde çıkma zorunluluğu var. Takım olarak iyi bir çalışma süreci geçirdik, zaten ikinci haftayı maç yapmadan geçmemiz antrenmanlarda değişik varyasyonlar denememize de neden oldu. Oyuncularımı gayet heyecanlı ve hırslı gördüm. Karaman’ın sıralamadaki yeri ve gücü ortada. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki müsabakayı takip etmeye gelecekler son derece voleybola doyacakları bir maçı da izlemiş olacak” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici ise Karamangücü müsabakasına sıkı biçimde hazırlanan takıma güven duyduklarını söylerken, “Beykoz Belediyespor olarak ilk kez A Takım düzeyinde girdiğimiz ligde başarılı sonuçlara imza attık. Tabii ki bu bir zaman içeren bir süreç, bu sene lige alışma ve adaptasyon dönemi yaşadık ve geride bıraktık. Önümüzdeki yıllara daha da iyi bakabilmeye başladık. Büyük bir altyapı seferberliği başlatacağız. Voleybol spor okulumuzu daha da işler hale getireceğiz. Yeni İncileri ortaya çıkarmak istiyoruz. A Takım düzeyinde Beykoz’a getirdiğimiz heyecanın getirisini ileride fazlası ile alacağımız fikrindeyim” diye konuştu.

Karamangücü- Beykoz Belediyespor karşılaşması 26 Ocak Pazar Günü 13.00 de Karaman’da gerçekleşecek. Beykoz Belediyespor Kafilesi aynı gün maç sonu Beykoz’a dönmek için yola çıkacak.

BEYKOZ BLD.SPOR MEDYA-İLETİŞİM

Bayan Voleybol Takımı Karaman yolcusu
Bizi Takip Edin