Bayan Voleybol Takımı sezonu tamamladı

Bu sezon ilk kez Bayanlar A Kategorisinde lige katılım gerçekleştiren Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı sezonu tamamladı.

Bu sezon ilk kez Bayanlar A Kategorisinde Lige katılım gerçekleştiren Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı sezonu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu sezon ilk kez Bayanlar A Kategorisinde lige katılım gerçekleştiren Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı sezonu tamamladı.

Bu sezon ilk kez Bayanlar A Kategorisinde Lige katılım gerçekleştiren Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı sezonu tamamladı. Hafta sonunda ligdeki son karşılaşmasını Ordu Telekom ile Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleştirecek olan Boğazın İncileri, rakip takımın Türkiye Voleybol Federasyonu nezdinde müsabakaya çıkmayacağını bildirmesi ile puan cetveline bir galibiyeti daha ekledi. Beykoz Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici sezonun değerlendirmesini yaparken,

‘Bu sezon bizim açımızdan gerçekten de iyi bir tecrübe oldu. Sezon başında ilk etapta Bölgesel Liglere katılmak üzere bir kadro oluşturduk, yaşanan gelişmelerin ardından TVF Voleybol Bayanlar 3.Liginden gelen davet üzerine katılım sağladık. Tabii ki kadromuzu da hemen, hemen tamamen değiştirmek zorunda kaldık. Üstüne üstelik bir de müsabakalarımızı yaptığımız Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda aylar süren tadilat çalışmaları nedeni ile ciddi bir antrenman süreci de yaşayamadık. Bütün bunlara karşın ben Antrenörümüz Bektaş Durmaz ve oyuncularımızı kutluyorum, Beykoz’a Voleybol heyecanını yeniden getirdiler.’ diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Antrenörü Bektaş Durmaz ise sezon sonu değerlendirmesinde,’ Öncelikle bizlere güvenip destek olan Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na şahsım ve oyuncularım adına teşekkürlerimi sunarım. Bu sezon ilk kez A Takım düzeyinde bir kadro ile girdik, 2 defa kadro oluşturduk,salonumuzda antrenmanlar yapamadık, ancak çok genç ve gerçekten voleybol sporunu seven sporcular ile tüm zorluklara göğüs gerdik. Bazı maçları çok basit hatalar ile kapattık ama bu sezon iyi bir tecrübe sürecini bizlere yaşattı. Tribünlere gelip maçlarımızı izleyip destek olan, en kritik anlarda takımı ateşleyen sporseverlere de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim. Önümüzdeki sezon için çalışmalarımıza vakit kaybetmeden başladık. Bu kez önümüzde geniş bir zaman var.’ şeklinde konuştu.

Bayan Voleybol Takımı sezonu tamamladı
Bizi Takip Edin