BBP adayı Murat Miniç çalışmalarına hızlı başladı

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Çavuşbaşı ve Soğuksu mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç seçim alışmlarına hızlı başladı….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Çavuşbaşı ve Soğuksu mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Büyük Birlik Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç seçim alışmlarına hızlı başladı. Çavuşbaşı ve Soğuksu mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak dua ve destek isteyen Miniç, sonrasında asker uğurlama gecesine katıldı.

 “DUALARIMIZ DA DESTEĞİMİZ DE SİZİNLE”

Sokakta bulunan ve Bilgehan Murat Miniç’in kısa süreli sohbette bulunduğu bir bayan grubu ise “Adaylığınızı duyunca çok mutlu olduk. Beykoz’un temiz, dürüst ve güvenilir bir çocuğunun siyaset arenasına çıkması ve güçlü bir alternatif oluşturmasını takdirle karşılıyoruz. Dualarımız sizinle. Oyumuzu da gönül rahatlığı ile kullanacağız” dediler.

Bunun üzerine BBP Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç gösterilen ilgiye teşekkür ederek, “Oluşan memnuniyetsizliğin farkındayız. Sizleri alternatifsiz bırakmamak ve Beykozumuzu hak ettiği yerlere taşıyabilmek için yola çıktık. Desteğiniz bizlere onur ve gurur veriyor, azimle çalışmamızı sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

“HEPİMİZ AYNI KİLİMİN DESENLERİYİZ”

Soğuksu Mahallesi esnaf ziyareti sırasında büyük bir centilmenlik örneği sergileyerek, Ak Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi seçim bürolarını ziyaret etti ve temiz bir yarış olması ümidiyle başarı dileklerinde bulundu. Siyasetin insanları ayrıştırması değil, birleştirmesi gerektiğine inandığını vurgulayan Miniç “İnsanları birbirinden ayrıştırarak, birbirleriyle kavga ettirerek siyasi rant elde etmek derdindeler. Bizler ise toplumun her kesiminin sevgiyle baktığı, büyük bir kilimin farklı desenleri olduğumuza inanıyoruz. Öyle ki bu desenler dünyanın en güzel kilimini dokumuş. Biz partimizin kuruluşundan bu yana birliği savunduk. Şimdi ise Beykoz’da Birlik Zamanı” şeklindeki konuşmasıyla toplumu geren siyasetçilere mesaj gönderdi.

“BEYKOZ’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Soğuksu Mahallesi’ni ziyaretinden sonra Kırıklı Beldesi Derneğine gelen Miniç, burada da hemşerileri tarafından coşkuyla karşılandı. Burada yaptığı konuşmada birlik vurgusu yapan Miniç “ Biz Beykoz’un her kesiminden, her yöresinden, sağ-sol demeden, yörecilik yapmadan temiz, dürüst insanları birleştiriyoruz. Bu birlik Beykoz’un yönetim kadrosu olacaktır. Biz Allahın izniyle Beykoz’u birlikte yöneteceğiz.” şeklindeki konuşmasıyla yoğun alkış aldı.

YÜZLERCE KİŞİ KARŞILADI

Paşabahçe’de bir asker eğlencesine katılan Miniç burada BBP kurucu Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir anısını anlattı. Miniç şu ifadeleri kullandı; “Rahmetli Muhsin Başkan Manisa’nın bir ilçesini seçim çalışması için ziyarete gitmiş. Toplantı sırasında dudakları kurumuş ve bir bardak su istemiş. Ayaktayken, oturmuş dudakları kıpırdamış ve suyunu üç yudumda içmiş. Ardından yine dudakları kıpırdamış ve ayağa kalkıp konuşmasını yapacakken köyün önde gelenlerinden yaşlı, ak sakallı bir amca seslenmiş. Dur! Oğlum Muhsin artık senin bize kendini anlatmana gerek yok. Sen ayaktayken oturup, suyu içmeden besmele çektin, suyu üç yudumda içtin ve sonra Elhamdülillah dedin. Tıpkı Peygamber efendimizin sünneti üzere.. Biz seni tanıdık evladım git çalışmanı başka yerde yap. Biz de geldik ve size kendimizi anlattık. Bundan sonra siz bize sahip çıkacaksınız.”

BBP adayı Murat Miniç çalışmalarına hızlı başladı
Bizi Takip Edin