Köseler, şahsi çıkar ve egondan vazgeç!

Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün'den Alaettin Köseler'e sert mesaj; “Kendi şahsi çıkarlar ve egondan vazgeç”

Harita ve Kadasto Mühendisi Aydın Düzgün basına gönderdiği yazılı açıklama ile Alaattin Köseler'e sert mesajlar…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Harita ve Kadastro Mühendisi Aydın Düzgün’den Alaettin Köseler’e sert mesaj; “Kendi şahsi çıkarlar ve egondan vazgeç”

Harita ve Kadasto Mühendisi Aydın Düzgün basına gönderdiği yazılı açıklama ile Alaattin Köseler’e sert mesajlar gönderdi.

Aydın Düzgün’ün yerel basına gönderdiği mesaj şu şekilde;

BEYKOZ KAMUOYU’na,

Ülkemizin içinden geçtiği bu kritik günlerde, Beykoz Kamuoyu’nu, sorumluluğum gereği bilgilendirme zarureti doğduğundan;

CHP’nin rozetini onurla ve gururla taşımaya çalışan bir mensubu olarak geçtiğimiz günlerde partimizin bir çok aşamasından geçerek Başkan Adayımızın belirlenmesinin ardından ki bu yarışta bizzat benim de olmam hasebiyle sadece bir arkadaşımızın belirleneceği gerçeği bilinmesine rağmen, içimizden bu onurlu göreve seçilemeyen Sayın Alaattin Köseler kendi şahsi çıkarları ve ben egosundan kaynaklanan “ben olmazsam gerisi tufan” anlayışının CHP’li olmanın şerefine haysiyetine yakışmayan bir tutum içerisinde olduğunu maalesef görmekteyim.

Kendisiyle defalarca görüşmeme rağmen yaptığı ve yapacaklarının siyasi ahlak ve etikle uzlaşmadığını söylememe rağmen; gelinen bu aşamada CHP’li olmanın değerlerini hiçe sayarak CHP’ye ve ona umut bağlayan Beykozlu’ya zarar vermeyi düşünmenin; Tarih Önünde affedilmez bir gaflet olacağı, böylesi bir yolun çıkmaz olduğunu ve bu çıkmaz yoldan bir an önce dönmesini bekliyor ve umut ediyorum.

Yanlışını asla büyütmemesini, 15 yıldır kendisine oy veren Beykozlu seçmenlerin kendisi için neler düşüneceğini hatırlatır ve akl-ı selime davet etmeyi bir partili sorumluluğumla borç bilirim.

Ancak parti içi sorunların tartışılacağı parti içi mekanizmaların, partimizde mevcut olduğunu CHP’nin AKP gibi diktatör yöntemlerle yönetilmediğini ve zaman geldiğinde eğer bir hata varsa, beğenilmiyorsa bunların özgürce tartışılabileceği, kongre ve kurultayların olduğunu anlamayan ve bilmeyen bir anlayışın ürünü olduğunu tüm CHP’li dostlarımın gördüğünden hiç endişem yoktur.

“Beykoz’u Seven Gelsin” demenin tek bir anlam ve amacı vardır Sayın Köseler, o da nedir biliyor musun?          

Beykozlu’yu Adam Yerine Koymayan
Beykozlu’yu Aşağılayan
Beykozlu’dan Bi’Bok Olmaz diyen YÜCEL ÇELİKBİLEK zulmünden Beykozlu’yu kurtarmaktır.

Bunun dışında her hareket ve çabanın Yücel Çelikbilek’e yardım etmekten farkı yoktur.

Bu bilinçle hareket etmeyenler, tarih önünde çocuklarına bile hesap vermekten korkacak ve tarihin çöplüklerinde yerlerini alacağından kimsenin endişesi olmasın der saygılar sunarım.

Aydın Düzgün

Harita ve Kadasto Mühendisi

Köseler, şahsi çıkar ve egondan vazgeç!
Bizi Takip Edin