BBP Beykoz yöneticileri aile kahvaltısında buluştu

Büyük Birlik Partisi Beykoz ilçe yöneticileri, kongre sonrası aile kahvaltısında bir araya geldi.

Beykoz Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Teşkilatı, kongrelerinin sonrasında ilk dayanışma toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Melih Perçin ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Beykoz ilçe yöneticileri, kongre sonrası aile kahvaltısında bir araya geldi.

Beykoz Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Teşkilatı, kongrelerinin sonrasında ilk dayanışma toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Melih Perçin ve yönetim kurulu üyeleri yanlarına eşlerini de alarak, güzel bir aile tablosunun oluşmasını sağladı.

İlçe Başkanı Melih Perçin ve yönetim kurulu üyeleri yanlarına eşlerini de alarak, güzel bir aile tablosunun oluşmasını sağladı.

Pasha Garden Restoran’da düzenlenen toplantı da konuşan İlçe Başkanı Melih Perçin, AK Parti iktidarını ve uygulamalarını eleştirdi.

Konuşmasında Beykoz Belediyesi’nin billboard çalışmalarına değinerek, farklı semtten aldığı görüntü ile Beykoz’u billboard reklamcılık açısından karşılaştırdı. Belediyenin billboard uygulamalarını yaptıktan sonra temizlemediğine dikkat çeken Perçin, ‘Benim için belediyenin vizyonu budur’ dedi.

Kadına ve çocuğa şiddet konularına yetkililer eğilmelidir…

BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, düşüncelerini daha iyi aktarabilmek için hazırlamış olduğu slayt sunumu ile konuşmasını destekledi.  Birlik ve beraberliklerini güçlendirmek adına böyle bir etkinlik yaptıklarını ifade eden Perçin, konuşmasının en başında Türkiye gündeminde olan Tarsus’ta meydana gelen Özgecan Aslan cinayetine değindi. Perçin, konuya ilişkin şunları söyledi: “Bu kadına şiddet hadisesi son dönemlerde çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Bu durum hepimizi derinden üzmektedir. Bu kardeşimiz ne yazık ki, yakılarak ve tecavüz edilerek öldürülmüş ve Türkiye’nin tekrar gündemine kadına ve çocuğa şiddet konuları gelmiştir. Aileden sorumlu bakanlığımız olduğu halde, bakanlar kurulu bunun gündeme getirdiği halde maalesef çözüm üretilememektedir. Beykoz’da Öznur Ocaklı kardeşimizde çocuklarının gözü önünde katledilmiştir. Yani bu hadise sadece Mersin’de değil, Beykoz’umuzda da cereyan etmektedir. Bu konuda önlem almak için yetkililer gereğini yapmak zorundadır. Bizim üzerimize düşen görev ne ise, siyasi parti olarak yapmaya hazırız”.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meksika’da Obama’ya seslenişine dikkat çeken Perçin: “Bir defa 203 gün komada kalan, 15 yaşına hastanede giren Berkin Elvan kardeşimizle ilgili bir defa Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun diye ne ailesine ne yakınlarına bir şey demeyen bir Cumhurbaşkanımız var. Bizdensin, sizdensin anlayışı, insanlarımızı ötekileştirmek gerçekten çok üzücü” dedi.

Türkiye, otoriter yapıya hızla gitmektedir!

17 Aralık operasyonlarında isimleri yolsuzluğa karışan 4 bakanın, yüce divana çıkarak kanun önünde beraat etmeleri gerektiğine inandığını belirten Melih Perçin, kendi kurdukları komisyonlarda kendilerini akladıklarını söyledi.

Ayrıca Perçin, devlet kurumlarına atanmalarda torpillerin olduğunu da sözlerine ekledi.

Türkiye’de herhangi bir yaşam standartı yükseltilmeden Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın yapıldığını belirten Perçin, AK Parti iktidarının ‘israfçı tutumuna’ dikkat çekti.

“Milletin Cumhurbaşkanı, siyasi partinin lideri gibi konuşmaya devam ediyor” diyen Perçin, başkanlık sistemine de gönderme yaparak; “Demokrasisi oturmamış olan, 4 tane askeri darbe gören, sivil toplum örgütleri kapanan bir ülkede başkanlık sistemi dikdatörlükten başka nedir? Amerika’daki sistemi getireceğim diyorsun, sen demokrasi ile ilgili ne mücadele ettin? Senin buna alt yapın var mı? Senin getireceğin başkanlık sistemi Amerika değildir. Türkmenistan’da da başkanlık sistemi vardır. Oranın devlet başkanının elinin kaldırması ile her şey olur, elini indirmesi ile her şey olur. Hukuk, ne yazık ki artık ayaklar altında… Türkiye, otoriter yapıya hızla gitmektedir” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Melih Perçin’in konuşmasını tamamlamasının ardından BBP yeni yönetim kurulu toplu şekilde objektiflere poz verdi. 

BBP Beykoz yöneticileri aile kahvaltısında buluştu
Bizi Takip Edin