Milletvekilliği için Beykozlu ilk aday MHP'den

MHP Beykoz kurucu İlçe Başkanı Cüneyt Pulant, milletvekili aday adaylığını açıkladı.

7 Haziran'da gerçekleşecek genel seçimin sesleri Beykoz'da ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'den geldi. Kurucu ilçe Başkanı Cüneyt Pulant, ilçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz kurucu İlçe Başkanı Cüneyt Pulant, milletvekili aday adaylığını açıkladı.

7 Haziran’da gerçekleşecek genel seçimin sesleri Beykoz’da ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den geldi. Kurucu ilçe Başkanı Cüneyt Pulant, ilçe binasında gerçekleşen toplantı ile Milletvekili Aday Adayı olduğunu basın aracılığı ile kamuoyuna duyurdu.

Pulant’ın basın açıklamasından önce ise İlçe Başkanı Akif Taşdemir, 14 Şubat Sevgililer Günü olması sebebiyle toplantıya katılan bayan parti mensuplarına çiçek hediye etti.

Beykozlu olduğunu ve Çubuklu’da ikamet ettiğini belirten Cüneyt Pulant; “İlçe teşkilatımda kurucu ilçe başkanı olarak başladığım siyaset hayatımda, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve çeşitli görevlerde bulundum. Kimi gün sokakta bayrak astım, kimi gün bürokraside partimi en üst düzeyde temsil ettim” diyerek öncelikle kendisini tanıttı.

“Başta Beykoz’umuz olmak üzere tüm Türkiye’de şanlı üç hilalin dalgalanacağından asla şüpheniz olmasın” diyen Pulant, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Tek bir ses, tek bir yürek ve tek bir vücut halinde kararlılıkla hem ülke yönetiminde hem de bölgemizde yürekli bir ses olmak ilçem, dava arkadaşlarım, gönül dostlarım ve kader ortaklarımla hep fırsatta ve her yerde güzel Beykoz’umuz için söz konusu haklarımızı dile getirmek, yükümlülüğe girmeye hazır olduğumu, taşın altına elimi değil tüm varlığımı koyma noktasında bir an bile tereddüdüm olmadığını daima ifade ettim”.

Bugün gelinen noktada ülkemiz ve ilçemiz için daha fazla sorumluluğun altına girilmesi ve daha fazla katkının her ortamda yüksek sesle dile getirilmesi gerekliliğinin gün gibi açık olduğunu ifade eden Pulant: “Bu ilçe sahipsiz değildir, hele öksüz ve yetim hiç değildir. Biz sevgimizle, Beykoz’a olan büyük tutkumuzla hizmet etmek için milletimizin iradesinden yanayız. Biz Milliyetçi Hareket Partisi camiası olarak zor günlerde hep var olduk ve her zaman var olmanın azim ve kararlılığı içindeyiz!” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Milletvekilliği için Beykozlu ilk aday MHP'den
Bizi Takip Edin