Belediye başkan yardımcıları belirlendi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e hizmet ve görevlerine eşlik edecek başkan yardımcıları belirlendi.

30 Mart 2014 günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e hizmet ve görevlerine…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e hizmet ve görevlerine eşlik edecek başkan yardımcıları belirlendi.

30 Mart 2014 günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e hizmet ve görevlerine eşlik edecek başkan yardımcıları belirlendi.

Beykoz halkına hizmet etmek üzere Başkan Yücel Çelikbilek’in yardımcılık görevlerine, Muhammed Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk ve Mahmut Gülbasar getirildi.

Yapılan görevlendirmeyle birlikte, başkan yardımcılarının sorumlu olduğu müdürlükler de belirlendi. Buna göre Zabıta Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü M. Hanefi Dilmaç’a  , Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Kültür İşleri Müdürlüğü Muharrem Kaşıtoğlu’na bağlı olacak.

Mali Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğü Salim Öztürk’ün Fen İşleri Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise Mahmut Gülbasar’ın sorumluğunda olacak.

Özel Kalem Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Başkan Yücel Çelikbilek’e bağlı çalışmaya devam edecek.

Muhammed Hanefi Dilmaç

Başkan Çelikbilek, beş yıl Çavuşbaşı Belediye Başkanı olarak görev yaptıktan sonra önceki dönemde da Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Muhammed Hanefi Dilmaç’ı yeniden  Başkan yardımcısı olarak tercih etti.

1967 yılında Beykoz Çavuşbaşı’nda doğan Dilmaç, ilköğretimini Çavuşbaşı Merkez İlkokulu’nda, ortaöğretimini Zeytinburnu İmam Hatip Lisesi’nde ve liseyi Ümraniye Nevzat Ayaz Lisesi’nde tamamlamıştır. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisans öğrenimine devam etmektedir. 

1991 yılında Türkiye Diyanet Vakfı’na bağlı Divantaş A.Ş. de Kalite Kontrol Sorumlusu olarak görev yaptı. 1992-2004 yılları arasında Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi’nin çeşitli bölümlerinde yöneticilik görevinde bulundu. Dilmaç, Çavuşbaşı Spor Kulübü ile çeşitli derneklerde kuruculuk ve yöneticilik yaptığı gibi, birçok sivil toplum örgütlerinde aktif rol aldı.

Siyasi hayatı 1993 yılında başlayıp, 2001 yılında AK Parti Kurucu Belde Başkanlığı yaparak devam etmiş olup, 28 Mart 2004 Yerel Seçimlerinde Çavuşbaşı Belediye Başkanı seçilmiştir. 2004-2009 döneminde Çavuşbaşı Belediye Başkanlığı görevini sürdürmüştür.

M. Hanefi Dilmaç, Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde Meclis Üyeliği’ne seçildi ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. 

Muharrem Kaşıtoğlu

Önceki dönemde meclis üyesi olarak görev yapan Muharrem Kaşıtoğlu, yeni dönemde başkan yardımcılığı görevinde bulunacak. 1973’te Kastamonu’da doğan Kaşıtoğlu,  1976’dan beri Beykoz’da ikamet etmektedir.İlk ve ortaokulu Beykoz’da, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Teknik Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisans, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ‘İstanbul Araştırmaları’ Bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı.

Kitap yayıncılığı ve dağıtımcılığı alanında faaliyet yapmakta olup, yerel basında yazılar yazmaktadır.

Beykozlu Kastamonulular Derneği’nin kurucu Başkanı olan Kaşıtoğlu, halen Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanlığı, Yayıncılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanvekilliği ve Beykoz Belediye Spor Kulüp Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.“60’lar Hikaye, 70’ler Terane,  80’ler Şahane”, “Edebiyatımızda Beykoz ve Beykozlu Edebiyatçılar”, “Yazmış Bulunduk” isimleri ile yayınlanmış, üç kitabı vardır.

Evli ve üç çocuk babası olan Muharrem Kaşıtoğlu, 2009-2014 döneminde yürüttüğü Beykoz ve İBB Meclis üyeliği görevine, 30 Mart 2014’te tekrar seçilmiştir.   

Salim Öztürk

Salim Öztürk 1966 Beykoz doğumludur. İlkokulu Hacı Numan İlkokulu, Ortaokulu Fevzi Çakmak Ortaokulu, Liseyi Anadoluhisarı Ticaret Lisesinde okudu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü’nden 1987 yılında mezun oldu. 1983-1992 yılları arasında ticaretle uğraştı. 1994 yılında mesleki stajını tamamlayarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Belgesini aldı. 1994 yılından bu yana Mali Müşavir olarak çalışmakta olan Öztürk, Beykoz Giresunlular Derneği’nde bir dönemi başkanlık olmak üzere 1989-2004 yılları arasında görev yaptı. Beykoz Eğitime Destek Derneği’nin kurucularından biri olup halen bu derneğin Denetim Kurulunda görev yapmaktadır.

Beykoz Belediyesi 6. Dönem meclis üyeliği, Plan Bütçe komisyonu başkanlığı ve Encümen üyeliği görevinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Öztürk, evli 2 çocuk babasıdır.

Mahmut Gülbasar

1969 yılında Kars’ın Sarıkamış ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Kars’ta, lise öğrenimini ise Şanlıurfa Lisesi’nde bitirdi.

Lisans tahsilini Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde yapan Gülbasar, 2004 yılında Beykoz Belediye Başkanlığı Yapı Kontrol Müdürlüğü’nde Mühendis olarak göreve başladı. 2009-2014 yılları arasında Beykoz Belediyesi’nde Yapı Kontrol Müdürlüğü’nde  müdür vekili olarak görev yaptı. Gülbasar evli ve 2 çocuk babasıdır.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek:

Özel Kalem Müdürlüğü

Teftiş Kurulu Müdürlüğü

Hukuk İşleri Müdürlüğü

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Emlak ve İstimlak Müdürlüğü

M. Hanefi Dilmaç:

Zabıta Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Muharrem Kaşıtoğlu:

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Sağlık İşleri Müdürlüğü

Kültür İşleri Müdürlüğü

Salim Öztürk:

Mali Hizmetler Müdürlüğü

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü

Yazı İşleri Müdürlüğü

Mahmut Gülbasar:

Fen İşleri Müdürlüğü

Yapı Kontrol Müdürlüğü

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Belediye başkan yardımcıları belirlendi
Bizi Takip Edin