Beykoz'un eski ve yeni muhtarları buluştu!

Beykoz'un eski ve yeni mahalle muhtarları düzenledikleri tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Beykoz'un eski ve yeni mahalle muhtarları İBB Sosyal Tesisleri'nde düzenledikleri tanışma yemeğinde bir araya geldi. Yeni muhtarlara Beykoz Kaymakamı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un eski ve yeni mahalle muhtarları düzenledikleri tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Beykoz’un eski ve yeni mahalle muhtarları İBB Sosyal Tesisleri’nde düzenledikleri tanışma yemeğinde bir araya geldi. Yeni muhtarlara Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan tarafından rozetleri takıldı. Erdoğan, muhtarların ve Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumun bilgi edinmesinde etkin bir rol oynadığını ifade ederek ‘bizlerin gözü ve kulağı olsun istiyoruz’ yorumunda bulundu.

Kısa bir açılış konuşması gerçekleştiren Beykoz Muhtarlar Birliği Başkanı Şefik Yavuz Yılmaz, tüm muhtarlarla bir araya gelerek tanışma yemeği düzenlediklerinin bilgisini verdi. Yılmaz, yeni muhtarlara başarılar dilerken eski muhtarları da unutmadı ve onlara iyi sıhhatler dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Erdoğan: Muhtarlar, bizim gözümüz ve kulağımız olsun istiyoruz!

Kaymakam Süleyman Erdoğan, Beykoz’da seçim dönemi herhangi bir sorun yaşanmamasından ötürü herkese teşekkürlerini sundu. Erdoğan: “Huzurlu bir seçim dönemi geçti. Halkımızın tercihlerine hepimiz saygı duyacağız. Seçimlerde hata olmuş mudur, olmamış mıdır bilemiyorum. Karar merciisi İlçe Seçim Kurulu’dur. Biz söz vermeyi, sözünde durmayı ve imajı çok önemsiyoruz. Muhtarları aradığımızda bizi doğru bilgilendirebiliyorsa onlardan çok istifade ederiz. Muhtarlar, bizim gözümüz ve kulağımız olsun istiyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları ve dernekler de öyle. Herhangi bir tereddüt yaşadığınızda çamura saplanmadan bizlere ya da ilgili müdürlere konu hakkında danışırsanız memnun olurum” ifadelerinde bulundu. Beykoz’a dair projelerinden de bahseden Erdoğan, Cam Köy Projesi’nin başladığını belirtti. Cumhuriyet Köy ve Anadolu Kavağı’nda yeni cam köyleri oluşturulacakları projeyi verdiklerini de söyleyen Erdoğan, iş istihdamına katkı sunabilecek her türlü projeye de açık olduklarını ifade etti. Ayrıca Mahmut Şevket Paşa Köyü’ne yeni bir poligon açacaklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların sonrasında Kaymakam Süleyman Erdoğan, yeni muhtarlara rozetlerini taktı. Muhtarlar bir araya gelerek objektiflere poz vermesinin ardından ise Muhtarlar Birliği Mütevelli Heyeti belirlendi.

Beykoz'un eski ve yeni muhtarları buluştu!
Bizi Takip Edin