Belediye Meclisi Fas'ta teknik inceleme yapacak

Beykoz Belediye Meclisi Şubat Ayı'nın üçüncü birleşimi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlığında gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Meclisi Şubat Ayı'nın üçüncü birleşimi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplant

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclisi Şubat Ayı’nın üçüncü birleşimi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi.

Beykoz Belediye Meclisi Şubat Ayı’nın üçüncü birleşimi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda raporlar ve gündemde olmayan müdürlük teklifleri görüşülerek karara bağlandı.

Mecliste öncelikli olarak 03.02.2016 tarihli tutanak gündeme alınarak oy birliği ile kabul edildi. Ardından Meclise verilen raporlar görüşülerek, yapılan oylama neticesinde oy birliğiyle kabul edildi.

Raporlar:

1-Sokak ismi verilmesi hakkındaki Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Raporu.

2- İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programına ‘‘Beykoz İlçesinde Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesi için Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması” isimli proje ile başvuru yapılabilmesi hakkındaki Çevre ve Sağlık Komisyonu Raporu.

3-Beykoz, Paşabahçe Mahallesi, 905 ada 17 parsel sayılı 1.105,89 m2 yüz ölçümlü taşınmazın satışı hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu.

4- Fas’a teknik inceleme ve araştırma gezisi düzenlenmesi hakkındaki Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu Raporu.

5-Ücret tarifeleri hakkındaki Tarife Komisyonu Raporu.

6-Göksu Mahallesi, Papatya Sokaktaki Kapalı Pazar alanının yanında bulunan parka Ozan Murat Çobanoğlu adının verilmesi hakkındaki Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Raporu.

Gündemde Olmayan Müdürlük Teklifi olan;  Cadde ve Sokak İsmi Düzeltilmesi hakkındaki Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün teklifi, Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonuna sevk edildi.

CHP Grubu tarafından verilen Gümüşsuyu Mahallesi Sarkaç Çıkmazı’nda bulunan bir evin yıkılma tehlikesi olduğu ve önlem alınması gerektiği belirtildiği önergenin oy birliği ile mecliste görüşülmesine karar verildi.

Bir sonraki meclis toplantısı 1 Mart 2016 Salı günü saat 10:00’da yapılacak.

Belediye Meclisi Fas'ta teknik inceleme yapacak
Bizi Takip Edin