Belediyespor'da maç heyecanı erken başladı

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü A Bayan Voleybol takımında Kocaeli maç heyecanı erken başladı

Bu sezon ilk kez A Bayan Takımı olarak liglere iştirak edecek olan Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü A Bayan Voleybol takımında Kocaeli maç heyecanı erken başladı

Bu sezon ilk kez A Bayan Takımı olarak liglere iştirak edecek olan Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü hazırlıklarına bayram molası verdi. Bayram bitimi ile birlikte yoğu bir antrenman programını önlerinde bulacak olan sporcular ise bunu hiç de dert etmiyor.

İlk maç 27 Ekim’de

Gençlerden kurulu bir ekip ile yola çıkan Voleybol A Takımı ligdeki ilk maçını 27 Ekim Pazar Günü Kocaeli deplasmanında Kocaeli Üniversitesi ile yapacak. Maçın havasını solumaya başlayan oyuncu ve teknik kadro müsabakada taraftar desteği de görmek istiyor. Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici Bu nedenle maçı izlemeye gidecek olan medya mensupları ve Beykozlular için araç kaldırılacaklarını söyledi. Pazar günü maç öncesinde 09.00 da Kocaeli’ne hareket edecek olan araçlar Hasan Gemici Spor Salonunda 13.00 de başlayacak maçın ardından Beykoz’a dönüş yapacak.

Beykoz Belediyesi Gençli Spor Kulübü Voleybol  Takımlar Antrenörü Bektaş Durmaz yaşadıkları heyecanın büyük olduğunu söylerken, “Tabii ki bu süreçte Salonumuzun tadilatta olması bizi bir parça da olsa sıkıntıya soksa da oyuncularımın olaya tamamen adapte olmaları ile moral-motivasyonumuz tavan yaptı. Son derece istekli- mücadeleci bir kadro ile çalışmak güzel. 27 Ekim’e kadar olabildiğince fazla bir arada çalışmak istiyoruz. Takım olarak artı ve eksilerimizin farkındayız. Bunu maç saatine kadar giderip Kocaeli’nden puanla dönmek istiyoruz. Her zaman için yeni kurulan ekiplerin ilk müsabakaları önem arz eder ancak siz takım olarak olaya adapte olmuşsanız kazanmamanız için bir neden de olmaz. Biz iyi bir takım olduğumuz düşüncesindeyiz” şeklinde konuştu.

BEYKOZ BLD.GSK MEDYA-İLETİŞİM

Belediyespor'da maç heyecanı erken başladı
Bizi Takip Edin