Beykoz Anadoluhisarı'nda inanılmaz olay!

Magazin programı sunucusu Hakan Ural, Beykoz'un ünlü bir mekanında yaşanan inanılmaz olayı anlattı.

TV8'de ekranında yayınlanan bir magazin programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının Beykoz'da…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Magazin programı sunucusu Hakan Ural, Beykoz’un ünlü bir mekanında yaşanan inanılmaz olayı anlattı.

TV8’de ekranında yayınlanan bir magazin programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının Beykoz’da oturduğu mekanda yaşadığı sözlü saldırıyı televizyon karşısındaki izleyicilerle paylaştı. Sunucu Ural, yaşanan bu çirkin olaydan dolayı suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Hakan Ural’ın “Suç duyurusunda bulunuyorum” diyerek anlattığı olaya göre; ‘Gel Konuşalım’ adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Anadoluhisarı’nda ünlü bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak “Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın” dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise “Ne münasebet” diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi.

Polis üst taraması yapmış

Ural sözlerini şöyle tamamladı: “Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, ‘Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?’ demek yerine kadınlara ‘Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız’ dedi. Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.”

Ertuğrul Özkök olayın detaylarını yazdı

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü köşesinde ise konuyla alakalı detaylı bilgi verdi. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın kendisini aradığı belirten Özkök “İşte şort olayının olay yeri raporu” başlıklı yazısında şu ifadelere yer verdi;

İşte şort olayının olay yeri raporu

İSTANBUL Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan aradı.

Hakan Ural önceki gün TV8’de, restoranda şortla oturan bir kadının başına geleni anlattıktan sonra bu konuda hemen bir bilgi notu istemiş.

Konunun aciliyeti nedeniyle bu not kendisine WhatsApp’la iletilmiş.

Bu notu aynen yayınlıyorum.

Restoranın adı ve şikâyetçi kişinin isimlerini ben çıkardım.

*

– “12.08.2018 günü saat 18.30 sıralarında Anadoluhisarı sahilinde bulunan … isimli restoranda eşi ve iki çocuğu ile oturan … isimli şahıs, aynı mekânda yakında oturan bir erkek, iki bayan şahsın müstehcen giyindiklerini ve teşhirde bulunduklarını iddia ederek, işletme sorumlusuyla tartışır. Polisi arayacağını söyleyerek mekândan ayrılır.”

– “Söz konusu kişi saat 18.34 ve 18.54 olmak üzere iki kez haber merkezini arayarak ekip talep eder ve Beykoz Devriye Ekipler Amirliği’ne bağlı ekip bahse konu kişiyle telefonla irtibata geçerek saat 19.13’te bahse konu mekâna intikal eder.”

*

– “Görevli ekip, mekân sorumlusu ve bahse konu bayan şahıslarla, restoranın iç kısmına girmeden giriş kısmında görüşüp, bayan şahıslara haklarında şikâyet olduğunu söyler.”

*

– “Yapılan mülakattan sonra ekibimiz saat 19.36’da mekândan ayrılır.”

*

– “Bayanlar da, şikâyet eden şahıslar da şikâyetçi olmamıştır.”

ŞİKÂYETÇİ İLAHİYAT HOCASI

– BİLGİ notunda olmayan, benim başka kanallardan edindiğim iki istihbarat.

-Şikâyet eden kişi bir ilahiyat hocasıymış.

–  Ayrıca restoranın güvenlik kamerasında polisin giriş kısmında hakkında şikâyetçi olunan kadınla görüşürken kaydedilmiş görüntüler de varmış.

Tam doğrulatamadığım bir bilgiye göre de polis ve kadın görüşmeden sonra el sıkışarak ayrılmış.

Beykoz Anadoluhisarı'nda inanılmaz olay!
Bizi Takip Edin