Beykoz bağımlılıkla mücadelede kararlı

Madde bağımlılığıyla mücadele etmek amacıyla kurulan ‘'Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu'' Beykoz Kaymakamlığı öncülüğünde toplandı.

Beykoz Kaymakamlığı öncülüğünde madde bağımlılığıyla etkin mücadele etmek ve kurumlar arası iş birliğini 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Madde bağımlılığıyla mücadele etmek amacıyla kurulan ‘’Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu” Beykoz Kaymakamlığı öncülüğünde toplandı.

Beykoz Kaymakamlığı öncülüğünde madde bağımlılığıyla etkin mücadele etmek ve kurumlar arası iş birliğini sağlamak amacıyla kurulan ”Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu” olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; AK Parti İstanbul Milletvekili  Pervin Tuba Durgut, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile bazı kamu kurum ve kuruluş amirleriyle sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Alınan bilgilere göre toplantıda ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından ilçemizde bağımlılıkla etkin mücadele kapsamında bugüne kadar yürütülen çalışmalar ile alınan sonuçlara ilişkin bilgi paylaşımı yapıldı. Toplumsal bir sorun haline gelen her türlü bağımlılığın önlenmesi ve mücadele edilmesi noktasında alınması gereken tedbirler ile toplumun çeşitli kesimleri tarafından koordinasyon ve işbirliği içerisinde yürütülebilecek çalışmalar değerlendirildi.

Beykoz bağımlılıkla mücadelede kararlı
Bizi Takip Edin