Beykoz bayramın coşkusunu birlikte yaşadı

Bereketin, paylaşmanın ve teslimiyetin aynası olan Kurban Bayramı dolayısıyla Beykoz'da ‘Bayramlaşma' töreni düzenlendi.

Bereketin, paylaşmanın ve teslimiyetin aynası olan Kurban Bayramı dolayısıyla Beykoz Belediyesi önünde gerçekleştirilen ‘Bayramlaş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bereketin, paylaşmanın ve teslimiyetin aynası olan Kurban Bayramı dolayısıyla Beykoz’da ‘Bayramlaşma’ töreni düzenlendi.

Bereketin, paylaşmanın ve teslimiyetin aynası olan Kurban Bayramı dolayısıyla Beykoz Belediyesi önünde gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ törenine toplumun her kesiminden vatandaş katılarak bayramın coşkusunu hep birlikte yaşadı.

Belediye Meydanı’nda düzenlenen programa, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Suphi Uçak, Eyüp Salih Elmas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Meclis üyeleri, başkan danışmanları, siyasi parti ve STK temsilcileri ile ilçe sakinleri katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Dünyanın Her Yerinde Barış Daim Olsun” 

Bayramlaşma törenine katılamayan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın selamlarını ve sevgilerini ileten Belediye Başkanı Çelikbilek: “Kurban Bayramı’nın, Beykozlulara ve dünyadaki müslümanlara hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Kurban Bayramı, gönülden gönüle giden bir bayramdır. Çünkü Kızılay, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, dünyanın her tarafındaki mazlumlara yardım ulaştıran kuruluşlarımız vasıtasıyla oradaki sofralara da, muhabbetimizi ve sevgimizi götürerek misafir oluyoruz. Cumhurbaşkanımız dünyanın her yerindeki mazlumların ve mağdurların yanında yer alıyor. Bu nedenle ülkemizin ilerlemesini istemeyen kötü niyetli ülkelere var. Allah bunlara fırsat vermesin. Dünyadaki Müslümanların üzüntüsü hepimizindir. Sadece bizim değil, komşularımızın da rahat bir ortamda olmasını arzuluyoruz. Dünyanın her tarafından barışın hüküm sürmesini diliyoruz. Büyük devlet ve millet olmak bunu gerektirir. Saygıdeğer hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha kutluyor olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Yapılan ikramların ardından Başkan Çelikbilek ve beraberindekiler, ilçe sakinleriyle bayramlaştı.

Beykoz bayramın coşkusunu birlikte yaşadı
Bizi Takip Edin