Beykoz Belediyesi deprem bölgesine aşevi kuruyor

Beykoz’dan dün gece saatlerinde deprem bölgesine giden 9 yardım TIR’ının ardından Hatay ve Malatya’da kurulacak 2 adet aşevi için gerekli malzemeler de bu sabah saatlerinde yola çıktı. 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

Beykoz’dan 2 yardım tırı Hatay için yola çıktı!

Beykoz Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri, Hatay Kırıkhan’da arama kurtarma çalışmalarını sürdürürken 9 TIR acil yardım malzemesi de bölgeye uğurlandı.

Beykoz Deprem Bölgesi İçin Tek Yürek Oldu

Kahramanmaraş ve 10 çevre ilde büyük yıkıma yol açan deprem afeti haberiyle birlikte Hatay Kırıkhan’a giden Beykoz Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri, AFAD’ın koordinasyonunda bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor.

Beykoz Belediyesi

Hatay’da 56 personel 16 iş makinesi ve araçlarla görev yapan ekipler soğuk kış koşullarında enkaz altında kurtarılmayı bekleyen vatandaşlar için yoğun mücadele veriyor.

Beykoz Deprem Bölgesi İçin Tek Yürek Oldu

BEYKOZ’DAN 9 TIR YOLA ÇIKTI

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında ilçe sakinlerinin katkısıyla toplanan ağırlıklı olarak ısıtıcı, battaniye, nevresim takımı, çadır, yatak, yastık, hijyen seti, temiz kıyafet, gıda kolisi ve bebek bezinden oluşan 9 yardım TIR’ı afet bölgesine uğurlandı.

Beykoz Belediyesi deprem bölgesine aşevi kuruyor

Afetzedeler için gerekli yardımlar, Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda toplanmaya devam ediyor.

Deprem

2 AŞEVİ KURULACAK

Beykoz Belediyesi tarafından Hatay’ın Kırıkhan ilçesi ve Malatya’da kurulacak 2 adet aşevi için gerekli malzemeler de bu sabah saatlerinde yola çıktı.

Beykoz Belediyesi’nin mobil çorba aracı da sıcak çorba ve yemek dağıtmak üzere bölgeye ulaştı.

.

.

Beykoz Belediyesi deprem bölgesine aşevi kuruyor
Bizi Takip Edin