Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu'ndan müzik şöleni

Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu 2014 yılının ilk konserinde sanatseverlerle buluştu.

Her konserinde ilçe sakinlerine enfes bir müzik ziyafet yaşatan Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu 2014 yılının ilk konserinde sanatseverlerle buluştu.&n

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu 2014 yılının ilk konserinde sanatseverlerle buluştu.

Her konserinde ilçe sakinlerine enfes bir müzik ziyafet yaşatan Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu 2014 yılının ilk konserinde sanatseverlerle buluştu. 

Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu Şef Nevin Çalışkan yönetiminde 2014 yılının ilk konserini verdi.  

Anadoluhisarı Ahmet Mithad Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eşi ve Hakeder Derneği Başkanı Ayşe Çelikbilek ile Eski Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün, Türk Musikisi sanatçısı Ayşe Tunalı ve ilçe sakinleri katıldı. 

Müzisyen ve TRT sunucusu Ömer Önder’in sunumunu yaptığı, “Kürdilihicazkar Fasıl, “Solistler Geçidi” ve “Türkülerimiz” bölümlerinden oluşan gecede, kürdîlihicazkâr,  acem kürdi, uşşak, hüzzam nihavendi gibi makamların en seçkin eserleri seslendirildi. 

Kürdilihicazkar fasıl ve taksimlerin de yer aldığı gecede solistlerin seslendirdiği eserlere ve Anadolu ezgilerinin yer aldığı türkülere konuklar da eşlik etti.

Programın sonunda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı ve koro şefi Nevin Çalışkan’a güzel konseri ve musıki çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu “Bahar Konseri” yle gelecek aylarda yeniden ilçe sakinleriyle buluşacak.  

Beykoz Belediyesi Musıki Topluluğu'ndan müzik şöleni
Bizi Takip Edin