Beykoz Belediyesi Spor Kulübü'nün gurur gecesi!

Beykoz Belediyesi Geçlik ve Spor Kulübü, çeşitli dallardaki başarısını Çayır Festivali’nde düzenlenen bir ödül töreni ile taçlandırdı!

Beykoz Belediyesi Geçlik ve Spor Kulübü, çeşitli dallardaki başarısını Çayır Festivali’nde düzenlenen b

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Geçlik ve Spor Kulübü, çeşitli dallardaki başarısını Çayır Festivali’nde düzenlenen bir ödül töreni ile taçlandırdı!

Beykoz Belediyesi Geçlik ve Spor Kulübü, çeşitli dallardaki başarısını Çayır Festivali’nde düzenlenen bir ödül töreni ile taçlandırdı! Başarılı sporcular, hediyelerini Belediye Başkanı’nın elinden aldılar ve bir hatıra fotoğrafı ile de bu anı ölümsüzleştirdiler.  

Yücel Çelikbilek: Beykoz’un nünü açmak için çalışıyoruz!

Ödül töreninde sporcu gençlerin arasına girerek bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sözlerinin başında, şu anda bin 500’e yakın kişinin Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nün etkinliklerinden yararlandığını hatırlattı. Belediye Başkanı, “ bu, İstanbul çapında küçümsenecek bir rakam değil” dedi ve bununla gurur duyduğunun altını çizdi.

Spor ve kültürel etkinlikleri bir “dönüşüm” için yapmaya çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı, konuşmasının devamında şunları söyledi: “ Beykoz’un önünü açmaya, Beykoz insanının düşüncelerini geliştirmeye, buna zemin hazırlamaya çalışıyoruz. Sporculara verdiğimiz önem de bundandır. Amatör spor branşlarına, kulüplerimize desteklerimiz de bundandır. Çünkü ne kadar çok spor yapan gencimiz olursa, biliyoruz ki, o gençlerimizin sokaktan korunmaları o kadar fazla olacaktır. Bu çocuklarımızın her biri yarın kişisel gelişimlerini tamamlayan evlatlarımız olarak hayatta yer alacaklar. Bu konuda uğraş veren çocuklar, hem derslerinde başarılı olacaklar, hem de kendilerine kazanım elde edecekler ve aile üyeleri de bunlar ile gurur duyacaklar. Onun için evlatlarınızı spora yönlendirin ve onların takipçisi olun. Bu yönde yaptığımız çalışmalarda bize lütfen destek verin. Biz onarlın önlerini açalım ve onlar da bu açılan yerden girsinler ve başarılı olsunlar.”

Çelikbilek, konuşmasının sonunda ise “Biz bir ekibiz, biz bir bağın gülleriyiz ve Beykoz’da bu çiçeklerin açması için emek veriyoruz” dedi. Belediye Başkanı, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü yöneticilerine ve sporcularına da teşekkür etti ve tebriklerini sundu.

Başarılı gençler ödüllerini aldılar!

Lale Enç başkanlığındaki Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nün derece almış olan sporcularından bazılarının isimleri şu şekilde:

Basketbol takımı

Antrenör: Uğur İçgören

Futbol takımı:

Antrenör: Mesut Tarıcan, Mehmet Yağız.

Voleybol takımı:

Antrenör: Bektaş Durmaz

Taekvondo takımı

Antrenör: Osman Günaçtı

Sporcular: Cansel Aydın, Türkiye 3.’sü. Zeliha  Durmuş, Türkiye şampiyonu

Karate takımı:

Antrenör: Hasan Ustabaşı

Sporcular: Berrenur Bek, Uluslar arası Avrasya Karate Şampiyonu. Kader Seyis (Uluslar arası Avrasya Karate Şampiyonu), Nursu Çevik (Uluslar arası Avrasya Karate Şampiyonu 2.’si).

Boks takımı:

Antrenör: Salih Morgül

Sporcular: Feyyaz Kolayoğlu ( İstanbul şampiyonu, 69 kilo). Emre Kalaman ( İstanbul ve Türkiye şampiyonu, 62 kilo), Mert Çakmak ( 2012 İstanbul 2.’si), Mert Kalaman ( 2012 İstanbul 2.’si)

Bilek güreşi:

Antrenör: Salih Günaçtı

Sporcular: Yunus Emre Kaya (Türkiye Üçüncüsü)

Halkoyunları ekibi:

Eğitmen: Bayram Yıldız

Ekip, 2012’de Konya’da yapılan yarışmada Türkiye 2.’si oldu.

Haber: Arzu Başlantı

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü'nün gurur gecesi!
Bizi Takip Edin